Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Do końca sierpnia wyremontują chodniki na Biedrzyckiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Do końca sierpnia wyremontują chodniki na Biedrzyckiego
23-05-2017 07:32   Janusz Ludwiczak
ZDM ogłosił przetarg na remont chodników w ciągu ulicy Biedrzyckiego. W sumie drogowcy wymienią ponad 260 metrów drogi dla pieszych.

Przetarg na "Remont nawierzchni chodnika w ul. Biedrzyckiego" obejmuje roboty budowlane polegające na wykonaniu remontu nawierzchni chodnika w ul. Biedrzyckiego na odcinku od ul. Palacza do ul. Winklera; strona zachodnia oraz usług związanych z wykonywanymi robotami budowlanymi. ZDM czeka na oferty wykonawców do 30 maja.

Wyłoniony w przetargu wykonawca będzie miał czas do 25 sierpnia na wykonanie inwestycji. Na to zadanie Rada Osiedla Św. Łazarz przeznaczyła 140 tys. zł.

Ze środków łazarskiego samorządu pomocniczego realizowane będą remonty chodników tylko w obrębie ulic Hetmańskiej, Arciszewskiego, Palacza, Krauthofera i Góreckiej.

Jak wiemy strefa płatnego parkowania zostanie poszerzona. Remonty chodników mają być wykonywane ze środków ZDM. Powinna zmienić się lista priorytetowych remontów chodników. W zeszłym roku chodniki na ul. Konopnickiej i Orzeszkowej zostały wyremontowane za 120 tys. zł ze środków pozostawionych za parkowanie w strefie. Otrzymujemy sporo sygnałów z ulicy Biedrzyckiego. Są inne ulice, które potrzebują remontu – wyjaśniała podczas styczniowej sesji Maria Łazarz, przewodnicząca Zarządu Rady Osiedla Św. Łazarz.

W dalszej kolejności remontowane mają być chodniki na ulicy Winklera.


Komentarze (2)

24-05-2017 14:13:28
M.Łazarz
Środki finansowe na remont ulicy Kolejowej w budżecie miasta są zabezpieczone ( dzięki staraniom radnych miejskich i osiedlowych z Łazarza). Poznańskie Inwestycje Miejskie to jednostka która prowadzi tę inwestycję.Jako radni osiedlowi możemy tylko pytać o Kolejową bo Rada Osiedla tego zadania nie realizuje, wielomilionowe remonty to nie zadanie Osiedla.
24-05-2017 09:54:00
poznanianka
Proszę o odpowiedz panią radna Marię Łazarz, czy wspomniała o ulicy Kolejowej ???? To temat rzeka i cisza.Mimo to nie tracę nadziei ,że doczekam się chociażby rzetelnej i merytorycznej odpowiedzi. Z góry dziękuje.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: