Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Poznaniu roznosi się nowe echo - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Poznaniu roznosi się nowe echo
12-07-2009 23:19   Janusz Ludwiczak
Echopoznania.pl - to nowy portal internetowy, który powstał po zamknięciu słynnego miejskiego portalu TuTej.pl, który został zlikwidowany pod koniec marca. Nowy portal, który można znaleźć na stronie www.echopoznania.pl poświęcony jest nie tylko Poznaniowi, ale i całej Wielkopolsce.

Pod koniec marca po czterech latach istnienia został zlikwidowany poznański portal internetowy TuTej.pl, o czym pisaliśmy pod koniec marca.

Lukę po brakującym portalu wypełniło Echopoznania.pl. To nowy poznański portal, który prowadzi młody, energiczny zespół. Jego założycielem jest Waldemar Kaiser, były redaktor naczelny portalu TuTej.pl oraz twórca serwisu www.kaiser.info.pl. który publikował materiały poświęcone miejscowościom leżącym na północ od Poznania: Murowanej Gośliny, Czerwonaka i nawet Wągrowca.

Na powstanie serwsu EchoPoznania.pl wpływ miało zamknięcie znanego nie tylko w Poznaniu portalu Tutej.pl - tłumaczy Waldemar Kaiser, założyciel portalu EchoPoznania.pl.

EchoPoznania.pl to portal w części poświęcony Poznaniowi, a w części - Wielkopolsce. Obecnie ma charakter bardziej informacyjny niż dziennikarski, ale wkrótce ma to się zmienić.

Kilkuosobowy zespół - nadal w trakcie budowy - będzie pracował nad profilem, odróżniającym EchoPoznania.pl od pozostałych poznańskich portali. Jednego można się spodziewać: tematyka wielkopolska będzie mocno obecna na stronach EchaPoznania - mówi Waldemar Kaiser, twórca EchoPoznania.pl.

Od paru dni, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Rynku, przy ulicy Kramarskiej 2 znajduje się nowa redakcja, którą odwiedziła nasza skromna łazarska redakcja.

Portal lazarz.pl życzy EchoPoznania.pl połamania pióra, a w zasadzie klawiatur, powodzenia, sukcesów i jak najwięcej wiernych czytelników.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: