Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Targi zamieniły się w wielką siłownię i strefę dla seniorów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Targi zamieniły się w wielką siłownię i strefę dla seniorów
13-05-2017 18:28   Janusz Ludwiczak
Przez cały weekend na MTP odbywają się targi Fit Expo, na których można zobaczyć m.in. sprzęt sportowy, akcesoria siłowe, sprzęt rehabilitacyjny, suplementy diety i odżywki dla sportowców czy odzież niezbędną do ćwiczeń np. na siłowni. Chętni mogą pod okiem instruktorów ćwiczyć fitness, zumbę czy spinning. Równocześnie odbywają się targi Viva Seniorzy, na których coś dla siebie znajdą osoby 50+.

Na targach Fit Expo można nie tylko zapoznać z ofertami siłowni i klubami fitness, ale także zobaczyć bieżnie, rowery treningowe i inne urządzenia potrzebne do ćwiczeń. Chętni mogą również porozmawiać z dietetykami i ekspertami do spraw zdrowego trybu życia.

Ponad tysiąc osób ćwiczy w Międzynarodowej Konwencji Fitness EU4YA, która prowadzona jest w dziewięciu strefach: od fitness i zumby po poll-dance (taniec na róże) i spinning.

Na MTP odbywają się również targi Viva Seniorzy (wcześniej Aktywni 50+). Organizatorzy zaplanowali aktywności ruchowe, konsultacje i porady zdrowotne i oferty kulturalne. Chętni mogą wziąć udział w szkoleniu prawidłowej techniki marszu Nordic Walking, gimnastyce z fitness, zajęciach jogi czy tai chi, a także nauczyć się salsy.

Targi Viva Seniorzy odbyły się w piątek i sobotę. Natomiast targi Fit Expo można zwiedzać jeszcze w niedzielę w godz. od 10:00 do 16:00. Bilety wstępu kosztują 27 zł.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

15

lip

18:30
Park Kasprowicza (przy wejściu na pływalnię)
15. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

19

lip

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Babi Targ
w godz. 12:00-16:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: