Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Targi zamieniły się w wielką siłownię i strefę dla seniorów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Targi zamieniły się w wielką siłownię i strefę dla seniorów
13-05-2017 18:28   Janusz Ludwiczak
Przez cały weekend na MTP odbywają się targi Fit Expo, na których można zobaczyć m.in. sprzęt sportowy, akcesoria siłowe, sprzęt rehabilitacyjny, suplementy diety i odżywki dla sportowców czy odzież niezbędną do ćwiczeń np. na siłowni. Chętni mogą pod okiem instruktorów ćwiczyć fitness, zumbę czy spinning. Równocześnie odbywają się targi Viva Seniorzy, na których coś dla siebie znajdą osoby 50+.

Na targach Fit Expo można nie tylko zapoznać z ofertami siłowni i klubami fitness, ale także zobaczyć bieżnie, rowery treningowe i inne urządzenia potrzebne do ćwiczeń. Chętni mogą również porozmawiać z dietetykami i ekspertami do spraw zdrowego trybu życia.

Ponad tysiąc osób ćwiczy w Międzynarodowej Konwencji Fitness EU4YA, która prowadzona jest w dziewięciu strefach: od fitness i zumby po poll-dance (taniec na róże) i spinning.

Na MTP odbywają się również targi Viva Seniorzy (wcześniej Aktywni 50+). Organizatorzy zaplanowali aktywności ruchowe, konsultacje i porady zdrowotne i oferty kulturalne. Chętni mogą wziąć udział w szkoleniu prawidłowej techniki marszu Nordic Walking, gimnastyce z fitness, zajęciach jogi czy tai chi, a także nauczyć się salsy.

Targi Viva Seniorzy odbyły się w piątek i sobotę. Natomiast targi Fit Expo można zwiedzać jeszcze w niedzielę w godz. od 10:00 do 16:00. Bilety wstępu kosztują 27 zł.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: