Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Autobusy linii 45, 69 i 93 wróciły na swoje trasy. "Siódemka" wciąż nie dojeżdża na Ogrody - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Autobusy linii 45, 69 i 93 wróciły na swoje trasy. "Siódemka" wciąż nie dojeżdża na Ogrody
09-05-2017 10:38   Janusz Ludwiczak
Dla ruchu kołowego otwarte zostało skrzyżowanie ulic Przybyszewskiego i Marcelińskiej. Na swoje trasy powróciły autobusy linii nr 45, 69 i 93. Z kolei tramwaje linii nr 7 wciąż zamiast na Ogrody dojeżdżają na Budziszyńską.

Od ubiegłego poniedziałku, 1 maja ekipy MPK prowadzą remont torowiska i przejazdów na skrzyżowaniu ulic Przybyszewskiego z Marcelińską i Szamarzewskiego. We wtorek przywrócony został ruch kołowy na skrzyżowaniu ulic Przybyszewskiego i Marcelińskiej. Na swoje trasy powróciły autobusy linii nr 45 i 69, które przez ostatnie dni jeździły objazdami odpowiednio: przez rondo Jeziorańskiego, Grunwaldzką i Grochowską (linia 45) oraz przez Grochowską i Bukowską (linia 69).

Po pasie tramwajowo-autobusowym w od ul. Wyspiańskiego do Marcelińskiej, przez rondo Jeziorańskiego kursują już także autobusy linii 45 i 93, które zatrzymują się na stałym przystanku w torowisku (przystanek tramwajowo-autobusowy).

Natomiast tramwaje linii nr 7 w dalszym ciągu będą jeździć zmienioną trasą – informują MPK i ZTM.

"Siódemka" jeszcze do czwartku zamiast na Ogrody będzie dojeżdżać na Budziszyńską (... - Hetmańska - Reymonta - rondo Jeziorańskiego - Grunwaldzka - Budziszyńska).

Więcej utrudnień czeka nas w wakacje, kiedy to remontowane będą tory na węźle "Bałtyk". Co ciekawe skrzyżowanie ulic Roosevelta i Bukowskiej było przebudowywane na Euro 2012. Na czas prowadzonych prac innymi trasami pojadą tramwaje linii nr 5, 6, 8, 10, 11, 13, 15 i 18.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: