Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Google w "Dwójce" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Google w "Dwójce"
03-05-2017 00:47   Janusz Ludwiczak
O unikatowej kulturze pracy, rekrutacji na różne stanowiska, sposobach zarządzania oraz strukturze firmy Google podczas kolejnego "Śniadania w Dwójce" opowiadał Bartosz Oler - lider techniczny Site Reliability Engineering.

W piątek, 21 kwietnia w II LO przy ul. Matejki odbyło się kolejne "Śniadanie w Dwójce". Tym razem licealiści mieli przyjemność gościć Bartosza Olera – lidera technicznego zespołu Site Reliability Engineering firmy Google.

Pan Oler na co dzień pracuje w europejskiej siedzibie Google’a w Dublinie. Opowiedział nam o unikatowej kulturze pracy, rekrutacji na różne stanowiska, sposobach zarządzania oraz strukturze firmy. Uczniowie zostali zainspirowani słowami gościa, który stwierdził że u podstaw sukcesu leży pasja – informuje Julia Cyrso z II LO.

Dotychczas „Śniadania w Dwójce” skupiały się przede wszystkim wokół z ludzi kultury, nauki i polityki. Spotkanie z osobą związaną z technologią, niewątpliwie otworzyło "Dwójkowiczom" wiele perspektyw.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
26

mar

do 29-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Motor Show 2020" - targi motoryzacyjne
TTM - targi techniki motoryzacyjnej
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte

31

mar

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał Konkursu Piosenki Przedszkolnej dla dzieci od 3 do 6 latODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Międzykulturowy Wieczór Integracyjny przygotowany przez wolontariuszy CIM HoryzontyODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

05

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań PółmaratonODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte na 18.04.2021

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: