Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Google w "Dwójce" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Google w "Dwójce"
03-05-2017 00:47   Janusz Ludwiczak
O unikatowej kulturze pracy, rekrutacji na różne stanowiska, sposobach zarządzania oraz strukturze firmy Google podczas kolejnego "Śniadania w Dwójce" opowiadał Bartosz Oler - lider techniczny Site Reliability Engineering.

W piątek, 21 kwietnia w II LO przy ul. Matejki odbyło się kolejne "Śniadanie w Dwójce". Tym razem licealiści mieli przyjemność gościć Bartosza Olera – lidera technicznego zespołu Site Reliability Engineering firmy Google.

Pan Oler na co dzień pracuje w europejskiej siedzibie Google’a w Dublinie. Opowiedział nam o unikatowej kulturze pracy, rekrutacji na różne stanowiska, sposobach zarządzania oraz strukturze firmy. Uczniowie zostali zainspirowani słowami gościa, który stwierdził że u podstaw sukcesu leży pasja – informuje Julia Cyrso z II LO.

Dotychczas „Śniadania w Dwójce” skupiały się przede wszystkim wokół z ludzi kultury, nauki i polityki. Spotkanie z osobą związaną z technologią, niewątpliwie otworzyło "Dwójkowiczom" wiele perspektyw.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: