Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Google w "Dwójce" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Google w "Dwójce"
03-05-2017 00:47   Janusz Ludwiczak
O unikatowej kulturze pracy, rekrutacji na różne stanowiska, sposobach zarządzania oraz strukturze firmy Google podczas kolejnego "Śniadania w Dwójce" opowiadał Bartosz Oler - lider techniczny Site Reliability Engineering.

W piątek, 21 kwietnia w II LO przy ul. Matejki odbyło się kolejne "Śniadanie w Dwójce". Tym razem licealiści mieli przyjemność gościć Bartosza Olera – lidera technicznego zespołu Site Reliability Engineering firmy Google.

Pan Oler na co dzień pracuje w europejskiej siedzibie Google’a w Dublinie. Opowiedział nam o unikatowej kulturze pracy, rekrutacji na różne stanowiska, sposobach zarządzania oraz strukturze firmy. Uczniowie zostali zainspirowani słowami gościa, który stwierdził że u podstaw sukcesu leży pasja – informuje Julia Cyrso z II LO.

Dotychczas „Śniadania w Dwójce” skupiały się przede wszystkim wokół z ludzi kultury, nauki i polityki. Spotkanie z osobą związaną z technologią, niewątpliwie otworzyło "Dwójkowiczom" wiele perspektyw.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

28

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
w godz. 7:00-21:00

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: