Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Straż (z)łapała przechodniów. Za przejście na czerwonym nawet 250 złotych - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Straż (z)łapała przechodniów. Za przejście na czerwonym nawet 250 złotych
07-07-2009 00:26   Janusz Ludwiczak
Przy najbardziej oblężonych łazarskich skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Hetmańskiej Straż Miejska kontrolowała przechodniów czy przechodzą na zielonym świetle. Piesi, którzy złamali przepisy ruchu drogowego otrzymali mandat.

Na Kontaktową Platformę Czytelników (24@lazarz.pl) dostaliśmy zdjęcia od naszego Czytelnika, Karola Krolla, który poinformował nas o kontroli Straży Miejskiej na najważniejszym łazarskim skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Hetmańskiej.

Strażnicy sprawdzali, czy piesi nie przechodzą na czerwonym świetle. Paru przechodniów złamało jednak przepisy ruchu drogowego, za co zostali ukarani mandatem.

Warto się zastanowić, czy warto przechodzić na czerwonym świetle. Taka przyjemność może nas kosztować nawet 250 złotych, bo tyle wynosi mandat.


Fot: Karol Kroll
Zdjęcie przesłane na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl). Dziękujemy

Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl

Komentarze (4)

07-07-2009 22:46:43
D
Jak zwykle takimi gównami to potrafią się zajmować.
07-07-2009 09:37:21
kokos
ciekawe że z pijaczkami na arenie sobie nie radzą , a polowanie na ludzi robią na najbardziej rozświetlonej ;-)) ulicy w Poznaniu . Jakie to łatwe źródło dochodu , do tego należy doliczyć policję czającą się na kazdym zlikwidowanym lewoskrencie ( wyglądającą niczym bandyci z bajek cztujący na ludzi w lesie ;-) .
07-07-2009 09:07:41
madzia
Ta, i tylko mandaty potrafią wypisywać. Czy to nie są kompetencje czasem policji?
07-07-2009 08:58:58
Alibaba
no narescie straz miejska pojawiła sie n grunwaldzie
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
06

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Debata "Wolność -kocham i rozumiem"

07

gru

10:00
Łazarz
"Śladami Kroniki" - wycieczka z przewodnikiem:
School of Form - Cmentarz żydowski - Budynek Magnolii - Park Wilsona - skrzyżowanie ul. Głogowskiej z ul. Berwińskiego - Rynek Łazarski - Katolicka

10

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Całą noc padał śnieg” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki"z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis".
- w programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do świąt Bo

11

gru

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Ściana" w wykonaniu grupy teatralnej Klubu Krąg na zakończenie projektu

13

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: