Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wykolejona bimba sparaliżowała komunikację - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wykolejona bimba sparaliżowała komunikację
01-07-2009 23:52   Janusz Ludwiczak
Ponad godzinę trwało wstanie wykolejonego tramwaju, który wykoleił się w środę o godz. 5:20 na ulicy Głogowskiej wyjeżdżając z zajezdni - informuje Telewizja WTK. Wykolejona bimba uniemożliwiła wyjazd z zajezdni na miasto pozostałym tramwajom. MPK zmuszone było uruchomić autobusową komunikację zastępczą.

Jak informowała Telewizja WTK w środę o 5:20 wykoleił się tramwaj wyjeżdżający z zajezdni i skręcający w ulicę Głogowską. Wstawianie wykolejonego pojazdu trwało godzinę.

Tramwaj, który wykoleił się w środowy poranek uniemożliwił wyjazd pozostałym tramwajom w miasto. Bimby utkwiły zarówno w zajezdni jak i nie mogły jeździć z Górczyna ulicą Głogowską. Tramwaje rozpoczynają w dni robocze kursowanie od godz. 5, wtedy też najwięcej bimb wyjeżdża w miasto z zajezdni. MPK zmuszone było więc uruchomić autobusy "za tramwaj".


Komentarze (3)

03-07-2009 09:51:00
madzia
Nie pierwszy i nie ostatni wykolejony tramwaj. Może sytuację zmieni 40 nowych tramwajów, choć Combino już nie raz się wykoleiło i ucierpiało w kolizji.
02-07-2009 20:08:27
max
No tak, a teraz tramwaje jeżdżą rzadziej. Współczuje tym, którzy musieli jechać do pracy. Czemu o tym zdarzeniu mówili tylko WTK i lazarz.pl? A może tak MPK zamieściłoby informacje na swojej nowej stronie, którą tak pięknie reklamuje?
02-07-2009 10:09:18
as
Widze ze dzien bez wypadku tramwaju dniem straconym
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Birdman" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

25

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kształt wody" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

26

lip

18:00
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Odpust parafialny

27

lip

10:00
Łazarz
"Szlakiem ornamentów Poznania" - wycieczka po Łazarzu
zbiórka pod kamienicą przy ul. Matejki 2 (przy dawnym kinie Olimpia)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: