Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ponad 250 judoków walczyło w Arenie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ponad 250 judoków walczyło w Arenie
03-04-2017 00:17   Janusz Ludwiczak
Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek w Judo odbyły się w weekend w Arenie. Do zawodów zgłoszonych zostało 253 zawodników z całej Polski.

Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek w Judo podzielone były na dwie części - zawody drużynowe i indywidualne, do których zostało zgłoszonych aż 253 zawodników z całej Polski.

Te zawody to swego rodzaju punkt strategiczny przed Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio. Kiedy nie pokazać się pierwszej kadrze, jeśli nie na najważniejszych zawodach dla sportowców, którzy za trzy lata realnie mogą stanowić siłę kadry narodowej? –zaznacza Barbara Jopek, wiceprezes Akademii Judo Poznań, organizatora Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorek w Judo.

W Arenie można było zobaczyć najlepszych judoków i judoczki w wieku od 18 do 20 lat. Zawody uświetnił występ chóru Hibike, który swoimi występami odwołuje się do kultury Japonii.

Wśród Juniorów Mistrzem Polski został Klub Sportowy Gwardia Wrocław, zaś najlepszymi zawodniczkami na Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek okazał się Klub Sportowy Akademia Judo Poznań.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: