Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przepełnione śmietniki na Arciszewskiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przepełnione śmietniki na Arciszewskiego
30-03-2017 13:08   redakcja, Straż Miejska
Mieszkańcy bloku przy ul. Arciszewskiego narzekali na niezbyt przyjemne widoki z okien - wokół pojemników do selektywnej zbiórki odpadów panował straszny bałagan. O sprawie powiadomiony został strażnik rejonowy.

Do strażnika rejonowego wpłynęła interwencja od mieszkańców bloku przy ul. Arciszewskiego, dotycząca bałaganu przy pojemnikach na stanowisku do selektywnej zbiórki odpadów. Wszystkie pojemniki były przepełnione a, makulatura leżąca luzem rozwiewana była po całej okolicy, między innymi na plac zabaw.

Początkowo wszystko wskazywało na zbyt małą ilość dostępnych pojemników. Po interwencji funkcjonariusza śmietnisko zostało szybko uporządkowane, a przepełnione pojemniki opróżnione.

Jednak mieszkańcy, w rozmowie ze strażnikiem, wskazywali na nieterminowy odbiór odpadów. W ich ocenie taka sytuacja powtarza się cyklicznie. W takiej sytuacji strażnik rejonowy sprawdzi, czy w kolejnych dniach będą przestrzegane terminy odbioru odpadów, zarówno zmieszanych jak i selektywnych.

W przypadku stwierdzenia uchybień, funkcjonariusz będzie musiał sięgnąć po środki prawem przewidziane.


Fot: Straż Miejska

ZOBACZ TAKŻE: Śmieci: Będzie nowy przetarg i regulamin wywozu

ZOBACZ TAKŻE: Okolice skrzyżowania Kasprzaka i Winklera zamieniły się w śmietnik

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (1)

31-03-2017 11:47:09
morlocki
Gdyby ktoś z właścicieli mieszkania i/lub posesji udokumentował stan bałaganu naszych, łazarskich śmietników PO reformie "EU-odpadkowej" wygrałby każdy proces (no może nie w Poznaniu). I to już nawet nie jest żenada. Nawet totalna porażka to eufemizm. Współczuję tylko właścicielom posesji które w myśl nowego regulaminu (?) prócz prania śmieci jeszcze za własne pieniądze własny kibel muszą kupić bo na Łazarzu gros drzew to liściate lipy,klony i akacje niemoty.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

lip

17:30
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych ul. Wyspiańskiego 27
IV sesja (budżetowa) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kochając Pabla, nienawidząc Escobara" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

18

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cudowny chłopak" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

19

lip

do 20-07-2019
20:00
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
(w godz. 20:00-2:00)

24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: