Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przepełnione śmietniki na Arciszewskiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przepełnione śmietniki na Arciszewskiego
30-03-2017 13:08   redakcja, Straż Miejska
Mieszkańcy bloku przy ul. Arciszewskiego narzekali na niezbyt przyjemne widoki z okien - wokół pojemników do selektywnej zbiórki odpadów panował straszny bałagan. O sprawie powiadomiony został strażnik rejonowy.

Do strażnika rejonowego wpłynęła interwencja od mieszkańców bloku przy ul. Arciszewskiego, dotycząca bałaganu przy pojemnikach na stanowisku do selektywnej zbiórki odpadów. Wszystkie pojemniki były przepełnione a, makulatura leżąca luzem rozwiewana była po całej okolicy, między innymi na plac zabaw.

Początkowo wszystko wskazywało na zbyt małą ilość dostępnych pojemników. Po interwencji funkcjonariusza śmietnisko zostało szybko uporządkowane, a przepełnione pojemniki opróżnione.

Jednak mieszkańcy, w rozmowie ze strażnikiem, wskazywali na nieterminowy odbiór odpadów. W ich ocenie taka sytuacja powtarza się cyklicznie. W takiej sytuacji strażnik rejonowy sprawdzi, czy w kolejnych dniach będą przestrzegane terminy odbioru odpadów, zarówno zmieszanych jak i selektywnych.

W przypadku stwierdzenia uchybień, funkcjonariusz będzie musiał sięgnąć po środki prawem przewidziane.


Fot: Straż Miejska

ZOBACZ TAKŻE: Śmieci: Będzie nowy przetarg i regulamin wywozu

ZOBACZ TAKŻE: Okolice skrzyżowania Kasprzaka i Winklera zamieniły się w śmietnik

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (1)

31-03-2017 11:47:09
morlocki
Gdyby ktoś z właścicieli mieszkania i/lub posesji udokumentował stan bałaganu naszych, łazarskich śmietników PO reformie "EU-odpadkowej" wygrałby każdy proces (no może nie w Poznaniu). I to już nawet nie jest żenada. Nawet totalna porażka to eufemizm. Współczuję tylko właścicielom posesji które w myśl nowego regulaminu (?) prócz prania śmieci jeszcze za własne pieniądze własny kibel muszą kupić bo na Łazarzu gros drzew to liściate lipy,klony i akacje niemoty.
Aktualności
Niezapominajka
21

wrz

do 23-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi stomatologiczne "Cede"

do 22-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
"Psy psom" - rzeźba psów dla psów
w godz. 12:00-16:00

Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
Park(ing) Day Poznań 2019

22

wrz

12:00
Rynek Łazarski
Sprzątanie Łazarza
zbiórka: Skwer Kazimierza Nowaka (Lejek Łazarski

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: