Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Tatuowali się na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Tatuowali się na Targach
27-03-2017 00:36   Janusz Ludwiczak
Już po raz drugi na MTP odbył się festiwal tatuażu. Chętni mogli ozdobić sobie ciało nowymi wzorami. Jedni tatuowali sobie postacie z komiksów i bohaterów z filmów, inni czaszki. Byli też tacy, którzy postanowili wytatuować sobie na ciele znaną budowlę lub imię swojej połówki.

Na Poznań Tattoo Konwent można było podziwiać najzdolniejszych tatuatorów z kraju i gości z zagranicy. Na stoiskach pracowało ponad 300 tatuatorów.

Nie brakowało odważnych, którzy tatuowali się w ciemno. Osoba, która zdecydowała się na taki tatuaż musiała włożyć rękę lub nogę za kotarę, po czym wzór wybierał tatuator.

W ramach festiwalu odbywały się również pokazy burleski i podwieszania ciała.


Komentarze (1)

27-03-2017 13:45:30
eka z małeki
-ładne toto i drogie,trzeba jednak pamiętać,że to jest na całe życie,moda ma to do siebie że mija a usunięcie tego jest bolesne,drogo kosztuje i niestety pozostawia ślady(coś niecoś wiem).Widziałem panie-musiały być naprawdę piękne podczas tatuowania,czas minął i po pięknie,została szpetota!!!Zastanówcie się ludziska moje kochane czy warto tak się OSZPECAĆ,z poważaniem eka..
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

05

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań PółmaratonODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte na 18.04.2021

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: