Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od krzeseł i stołów po łóżka, szafy i dekoracje wnętrz na Targach {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od krzeseł i stołów po łóżka, szafy i dekoracje wnętrz na Targach {GALERIA ZDJĘĆ}
15-03-2017 01:16   Janusz Ludwiczak
Trzystu wystawców z ponad 50 krajów prezentuje na targach Meble Polska najnowsze wersalki, sofy, łóżka, krzesła i stoły na targach "Meble Polska". Równocześnie odbywają się Targi Wnętrz "Home Decor" oraz "Arena Design".

"Meble Polska" są to największe targi meblowe w Europie Środkowo-Wschodniej. W końcu Polska od lat zajmuje trzecie miejsce w europejskim i piąte w światowym rankingu czołowych eksporterów mebli i jest meblowym potentatem. Każdego roku 85% z wyprodukowanych w Polsce mebli trafia na eksport.

Na targach swoją ofertę prezentuje blisko 300 firm z ponad 50 krajów (w tym Belgii, Hiszpanii, Litwy, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Włoch i oczywiście z Polski).

Oprócz nowych łóżek, krzeseł czy stołów można zapoznać się z wnętrzarskimi nowościami, inspiracjami i wyposażeniem wnętrz na targach "Home Decor". Natomiast w pawilonie 5 w ramach "Arena Design" można zobaczyć najnowsze trendy we wzornictwie, a także poznać nowe rozwiązania dla architektów i projektantów.

Targi "Meble Polska", "Home Decor" i "Arena Design" potrwają do piątku (w godz. od 10:00 do 18:00, w piątek do 17:00). Bilet wstępu kosztuje 150 złotych. Studenci architektury i wzornictwa na targi "Arena Design" wejdą za jedyne 10 złotych, natomiast dla osób zawodowo związanych z branżą meblową na podstawie wizytówki lub pieczątki służbowej wstęp jest bezpłatny.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
05

paź

16:30
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
"Bezpieczny senior" - spotkanie dla seniorów na temat bezpieczeństwa ze Strażą Miejską
(sala parafialna)

06

paź

do 08-10-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Retro Motor Show 2023 - Targi Pojazdów Zabytkowych
PGA: Poznań Game Arena - Targi gier, rozrywki i multimediów

15

paź

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory parlamentarne

17

paź

do 18-10-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"PolEco" - Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska
Local Trends - Europejskie Forum Samorządowe
Forum Rozwoju Miast

19

paź

Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 8:00-15:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: