Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od krzeseł i stołów po łóżka, szafy i dekoracje wnętrz na Targach {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od krzeseł i stołów po łóżka, szafy i dekoracje wnętrz na Targach {GALERIA ZDJĘĆ}
15-03-2017 01:16   Janusz Ludwiczak
Trzystu wystawców z ponad 50 krajów prezentuje na targach Meble Polska najnowsze wersalki, sofy, łóżka, krzesła i stoły na targach "Meble Polska". Równocześnie odbywają się Targi Wnętrz "Home Decor" oraz "Arena Design".

"Meble Polska" są to największe targi meblowe w Europie Środkowo-Wschodniej. W końcu Polska od lat zajmuje trzecie miejsce w europejskim i piąte w światowym rankingu czołowych eksporterów mebli i jest meblowym potentatem. Każdego roku 85% z wyprodukowanych w Polsce mebli trafia na eksport.

Na targach swoją ofertę prezentuje blisko 300 firm z ponad 50 krajów (w tym Belgii, Hiszpanii, Litwy, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Włoch i oczywiście z Polski).

Oprócz nowych łóżek, krzeseł czy stołów można zapoznać się z wnętrzarskimi nowościami, inspiracjami i wyposażeniem wnętrz na targach "Home Decor". Natomiast w pawilonie 5 w ramach "Arena Design" można zobaczyć najnowsze trendy we wzornictwie, a także poznać nowe rozwiązania dla architektów i projektantów.

Targi "Meble Polska", "Home Decor" i "Arena Design" potrwają do piątku (w godz. od 10:00 do 18:00, w piątek do 17:00). Bilet wstępu kosztuje 150 złotych. Studenci architektury i wzornictwa na targi "Arena Design" wejdą za jedyne 10 złotych, natomiast dla osób zawodowo związanych z branżą meblową na podstawie wizytówki lub pieczątki służbowej wstęp jest bezpłatny.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

wrz

do 26-09-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Smaki Regionów - targi kulinarne

do 25-09-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

25

wrz

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Poznańskie muzykalia - koncert z utworami Grzegorza Ciechowskiego

26

wrz

do 28-09-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

27

wrz

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"MAMMA MIA SHOW"- koncert przy znanych przebojach polskich i światowych z lat 80`

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: