Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Audiofeels z programem "On The Rocks" zagra w Sali Ziemi - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Audiofeels z programem "On The Rocks" zagra w Sali Ziemi
09-03-2017 13:10   Redakcja
Zdobyli trzecie miejsce w finale "Mam talent". Ich debiutancka płyta w zaskakującym tempie pokryła się złotem. Grali na scenach w całej Polsce i za granicą, a na prośbę UEFA wystąpili podczas EURO 2012. Są młodzi, kreatywni i pełni pasji. Audiofeels, bo o nich mowa, wracają z rockowym programem i zaskoczą niejednego widza. Dla naszych Czytelników mamy do rozdania 4 zaproszenia na niedzielny koncert.

"On The Rocks!" to nie będzie zwykły koncert. Podczas widowiska przeżyć będzie można prawdziwą muzyczną podróż do legendarnego świata rocka. Nie zabraknie największych przebojów takich gwiazd jak Led Zeppelin, Queen, Guns`n`Roses, David Bowie czy U2. Koncert będzie swoistym hołdem dla największych artystów muzyki rockowej. Gościem specjalnym programu będzie wokalistka Kasia Wilk.

Występ uświetni Orkiestra Symfoniczna Collegium F pod batutą Marcina Sompolińskiego. Nie zabraknie także Chóru Akademickiego UAM, z którego wywodzą się muzycy Audiofeels.

Premierowy występ Audiofeels z programem "On The Rocks" odbędzie się w niedzielę, 12 marca o godz. 19:00 w Sali Ziemi MTP. Bilety w cenie 80, 95, 110, 130 i 150 zł można kupić na stronie www.tixer.pl.

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania 4 pojedyncze zaproszenia na ten koncert.
Aby zdobyć wejściówkę należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie:
W którym roku powstał zespół Audiofeels?
Na Państwa zgłoszenia czekamy pod adresem e-mail: konkurs@lazarz.pl najpóźniej do jutra, tj. piątku, 10 marca 2017 do godz. 10:00.
Wśród nadesłanych zgłoszeń rozlosujemy cztery pojedyncze zaproszenia na niedzielny koncert: "Audiofeels. On The Rocks!".
Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Nagrody w konkursie ufundował organizator koncertu, Sollus Entertainment

Aktualizacja 10.03.2017 godz. 14:45: Rozstrzygnięcie konkursu. Otrzymaliśmy od Państwa wiele zgłoszeń, jednak do rozdania mieliśmy tylko cztery zaproszenia. "Sierotka marysia" w przeprowadzonym losowaniu przyniosła szczęście następującym osobom:
• Michalina Dolata
• Grzegorz Kamiński
• Danuta Krawczyk
• Aleksander Pałczyński
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy. Zwycięzcy konkursu otrzymali powiadomienie e-mailem zwrotnym o sposobie odebrania nagrody.
Zapraszamy do śledzenia portalu lazarz.pl. Już niebawem kolejne konkursy.


Fot: mat.org.

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
19

lis

II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Booktalking

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty dla dzieci z Panem Pianką w ramach projektu "W Łazarskim Kręgu"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Słowiański wieczór z aromatem dzikich ziół i pokazem rzemiosł

20

lis

do 23-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi branży kamieniarskiej "Stone"
Targi branży szklarskiej "Glass"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty kulinarne dla Aktywnych 60+- zdrowy posiłek- jesienne menu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: