Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W nowej siedzibie Straży Miejskiej 20 nowych funkcjonariuszy złożyło ślubowanie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W nowej siedzibie Straży Miejskiej 20 nowych funkcjonariuszy złożyło ślubowanie
04-03-2017 12:01   redakcja, Urząd Miasta Poznania
W przededniu 26. rocznicy powołania do życia Straży Miejskiej w Poznaniu w nowej siedzibie municypalnych przy ul. Głogowskiej odbyła się uroczystość ślubowania 20 nowych funkcjonariuszy, wśród których jest aż 13 pań.

W 26-letniej historii taka uroczystość odbyła się po raz czwarty. Po ślubowaniu pierwszych funkcjonariuszy, w marcu 1991 roku, przez lata nie organizowano ślubowania. Do ceremonii powrócono wraz z wdrożeniem reformy Straży Miejskiej w 2016 roku.

To ogromna radość, że mogę powitać was w szeregach Straży Miejskiej. To szczególny okres dla tej formacji, która od ponad roku przechodzi różne zmiany. Straż i opinia mieszkańców o straży zmieniają się na lepsze. Mam nadzieję, że będziecie dumni z tej pracy i z herbu Poznania, który nosicie na mundurach – powiedział Mariusz Wiśniewski, zastępca prezydenta Poznania.

Pracę oficjalnie rozpoczęło trzynaście kobiet i siedmiu mężczyzn, którzy wypowiedzieli formułę: "Ślubuję uroczyście służyć Państwu i wspólnocie lokalnej,....". Nowi municypalni zostaną skierowani do służby patrolowej i będą wspierać mieszkańców w rozwiązywaniu problemów z zakresu porządku, czystości i bezpieczeństwa.


Komentarze (2)

05-03-2017 09:12:13
poznanianka
Gratuluje. Zyczę wytrwałości i zadowolenia z niesienia i rozwiązywania problemów mieszkańców.
04-03-2017 17:15:53
uko
czyzby wydział oswiaty miał znów problemy? Szwindle w W. oswiaty autorstwa HJi EM to standart
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: