Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Innowacje, hydraulika i transporta - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Innowacje, hydraulika i transporta
14-06-2009 22:18   Janusz Ludwiczak
Największe targi nowoczesnych technologii przemysłowych w Nowej Europie odbędą się w dniach 16-19 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na zwiedzających czeka aż siedem wystaw: m.in. Salon Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle, Salon Hydrauliki, Pneumatyki i Napędów "Hape", Salon Technologii Obróbki Powierzchni "Surfex" czy Salon Transporta.

Blisko tysiąc firm z 30 krajów (Austrii, Belgii, Bułgarii, Czech, Chin, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Japonii, Indii, Korei Południowej, Litwy, Niemiec, Norwegii, Polski, Rosji, Słowacji, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Szwecji, Tajwanu, Turcji, Ukrainy, Węgier, Wielkiej Brytanii i Włoch) przedstawi swoją ofertę podczas czterodniowych targów ITM Polska, które odbędą się w dniach 16-19 czerwca na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Na ekspozycji ponad 20 tysięcy metrów kwadratowych zapoznać będzie można się z nowościami rynkowymi.
Podobnie jak w latach ubiegłych ekspozycje podzielone będą na salony tematyczne: Salon Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle, Salon Hydrauliki, Pneumatyki i Napędów "Hape", Salon Obrabiarek i Narzędzi "Mach-Tool", Salon Metalurgii, Hutnictwa, Odlewnictwa i Przemysłu Metalowego "Metalforum", Salon Technologii Obróbki Powierzchni "Surfex", Salon Welding i Salon Transporta.

Targi ITM Polska będzie można zwiedzać od 16 do 19 czerwca w godzinach od 9:00 do 17:00. Wstęp na targi kosztuje 50 złotych, dlatego warto zarejestrować się przed internet. Wtedy możemy liczyć na 80-procentową zniżkę, gdyż po rejestracji internetowej (na stronie www.mtp.pl lub www.itm-polska.pl) zapłacimy tylko 10 złotych.


Podczas zeszłorocznych targów ITM Polska było można oglądać najnowszy tramwaj Cegielskiego - Pumę czy zabytkowy parowozów, który przyjechał z Wolsztyna. Ubiegłoroczne targi innowacyjne odwiedził też wicepremier i minister gospodarki Waldemar Pawlak.

Fot: Janusz Ludwiczak/archiwum

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: