Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Motory w kuli śmierci, woltyżerka, pokazy napowietrzne i lis - Cyrk Zalewski wystąpi w Poznaniu - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Motory w kuli śmierci, woltyżerka, pokazy napowietrzne i lis - Cyrk Zalewski wystąpi w Poznaniu
02-03-2017 09:43   Janusz Ludwiczak
Widowisko zapierające dech w piersiach, zachwyci nawet najbardziej wymagającego widza. Konie, wielbłądy, papugi, a nawet lis, a także woltyżerka, pokazy napowietrzne, ekwilibrystyka i motory w kuli śmierci. W najbliższy weekend przy ul. Mieszka I wystąpi Cyrk Zalewski wraz z grupą Diorios z Brazylii. Dla naszych Czytelników mamy 6 zaproszeń na to wydarzenie.

Cyrk Zalewski wraca do Poznania.

Widowisko zapierające dech w piersiach, zachwyci nawet najbardziej wymagającego widza. W tym sezonie na arenie cyrku wystąpią dla Państwa artyści z całego świata. W programie między innymi: konie, wielbłądy, papugi, psy a nawet lis. Przygotowaliśmy również woltyżerkę, pokazy napowietrzne, ekwilibrystykę oraz gwóźdź programu - motory w kuli ogni. Pokaz przygotuje trzyosobowa grupa Diorios z Brazylii – zapowiada Bartłomiej Bukład z Cyrku Zalewskiego.

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania 6 zaproszeń (dla osoby dorosłej i dziecka do lat 10) na to wydarzenie.
Aby zdobyć wejściówkę należy przesłać swoje zgłoszenie wraz z imieniem, nazwiskiem i zwrotnym adresem e-mail.
Na Państwa zgłoszenia czekamy pod adresem e-mail: konkurs@lazarz.pl najpóźniej dziś do godz. 22:00 (tj. czwartku, 2 marca 2017)..
Wśród nadesłanych zgłoszeń rozlosujemy zaproszenia na spektakl Cyrku Zalewskiego, który odbędzie się w sobotę, 4 marca o godz. 16:00 oraz w niedzielę o godz. 16:00 w namiocie przy ul. Mieszka I na os. Winogrady (niedaleko przystanku PeSTki: "Słowiańska").
Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Aktualizacja 02.03.2017 godz. 22:52: Rozstrzygnięcie konkursu. Otrzymaliśmy od Państwa wiele zgłoszeń, jednak do rozdania mieliśmy tylko sześć zaproszeń. "Sierotka marysia" w przeprowadzonym losowaniu przyniosła szczęście następującym osobom:
• Magdalena Haas
• Patrycja Heppel
• Krzysztof Jacyno
• Magdalena Kwiatkowska
• Sylwia Monastyrska
• Dorota Wysocka
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy. Zwycięzcy konkursu otrzymali powiadomienie e-mailem zwrotnym o sposobie odebrania nagrody.
Zapraszamy do śledzenia portalu lazarz.pl. Już niebawem kolejne konkursy.


Fot: mat.org.

Komentarze (2)

03-03-2017 07:42:04
Negatyw
Bite batem zwierzaki - też będą...???!!!!!!
02-03-2017 14:25:59
eka z małeki
-dawno,dawno temu nazywało się to beczka śmierci-pamiętam ten dreszczyk!Jednak były wypadki śmiertelne i zakazano tych beczek!.Ja to pamiętam!!!-czy teraz jest to bezpieczniejsze dla tych ludzi?,może jest bezpieczniej.Myślę,że warto ten pokaz zobaczyć! opowiadałem o tym młodym...eka.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

gru

18:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert jazzowy w wykonaniu uczniów instrumentalistyki jazzowej PSM II st. im. Fryderyka Chopina

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
"Krzysztof Markowski Prywatny zapis objawień natury rzeczy" - wernisaż wystawy

13

gru

17:00
Szkoła Podstawowa nr 90 ul. Chociszewskiego 56
Świąteczny kiermasz charytatywny

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: