Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Trzy lata temu wybuchł w niej pożar, teraz kamienica przy Bukowskiej 21 zyska XIX-wieczny wygląd - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Trzy lata temu wybuchł w niej pożar, teraz kamienica przy Bukowskiej 21 zyska XIX-wieczny wygląd
02-03-2017 00:52   Janusz Ludwiczak
40 nowych mieszkań i 7 lokali usługowych znajdzie się w kamienicy przy ul. Bukowskiej 21. Na początku 2014 r. w budynku wybuchł poważny pożar. Teraz budynek przejdzie kompleksowy remont.

W ramach inwestycji, którą planuje Domvest kamienica przy ul. Bukowskiej 21 zyska XIX-wieczny, neorenesansowy wygląd.

Jak informuje "Projekt Inwestor" po gruntownej przebudowie kamienica będzie mieć sześć kondygnacji. Znajdzie się w niej 40 mieszkań i 7 lokali usługowych, w tym cztery na kondygnacji -1 oraz trzy dwupoziomowe we frotnowej części. Zmotoryzowani będą mogli korzystać z 22 miejsc postojowych zlokalizowanych na dziedzińcu. Dach zostanie wymieniony i ocieplony, natomiast we wszystkich mieszkaniach od strony dziedzińca zostaną wykonane tarasy oraz zamontowane panoramiczne okna.

Rozpoczęcie inwestycji planowane jest na początku kwietnia. Prace potrwają do połowy 2018 roku.

W kamienicy przy ul. Bukowskiej 21, w pobliżu skrzyżowania z ul. Szylinga i Kraszewskiego w styczniu 2014 r. doszło do poważnego pożaru, w wyniku którego zmarła jedna osoba.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Nuda przy śmietniku" w wykonaniu grupy teatralnej dziecięcej w ramach projektu "Fabryka kultury". Wstęp wolny!

26

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Warsztaty kulinarne dla dzieci" w ramach projektu "Łazarskie Lato 2019"

28

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci w wykonaniu Wujka Ogórka- pt."Zwierzęta" - które zwierze jest największe, które najmniejsze, a które najbardziej potrzebuje naszego wsparcia bo jest zagrożone. Piosenki Wujka Ogórka

30

cze

11:00
Łazarz
Kolejarski Łazarz - wycieczka
zbiórka przy Dworcu Zachodnim

04

lip

do 06-07-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Szczyt Bałkanów Zachodnich

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: