Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Grunwald: Policjanci zabezpieczyli nielegalny tytoń i papierosy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Grunwald: Policjanci zabezpieczyli nielegalny tytoń i papierosy
02-03-2017 00:26   redakcja, Komenda Miejska Policji w Poznaniu
Policjanci wraz z funkcjonariuszami Urzędu Kontroli Skarbowej zatrzymali mężczyznę, które trudnił się sprzedażą wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy. Podejrzany naraził Skarb Państwa na straty blisko 80 tys. zł. Grozi mu teraz kara grzywny lub nawet 3 lata więzienia.

21 lutego policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu i Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Poznań Grunwald wraz z funkcjonariuszami Urzędu Celnego zatrzymali 29–latka zamieszanego w handel nielegalnym tytoniem i papierosami.

W mieszkaniu mężczyzny na terenie Grunwaldu funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 13 tys. sztuk papierosów i 85 kg tytoniu bez wymaganych znaków akcyzy.

29-latek usłyszał zarzuty z kodeksu karno skarbowego. Swoim działaniem naraził Skarb Państwa na straty ponad 78 tys. zł. Za nabywanie, przechowywanie, i sprzedaż wyrobów tytoniowych grozi im teraz wysoka grzywna lub nawet 3 lata więzienia.

Na potrzeby przyszłych kar i grzywien poznaniakowi zostały zabezpieczone pieniądze.


Fot: Komenda Miejska Policji w Poznaniu

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
17

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Kazachstan" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz" - impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach p

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Koziołek Matołek" - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Krokodyl

20

cze

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Ogrodniczy
wstęp bezpłatny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: