Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dla turystów, myśliwych, wędkarzy i żeglarzy – trwają Targi "Czterech Pasji" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dla turystów, myśliwych, wędkarzy i żeglarzy – trwają Targi "Czterech Pasji"
18-02-2017 10:56   Janusz Ludwiczak
W weekend nie będą się nudzić miłośnicy wędkarstwa, żeglarstwa, podróży i polowań. Na MTP odbywają się "Targi Czterech Pasji" - Rybomania, Boatex, Tour-Salon i Knieje.

Na Targach "Knieje" myśliwi znajdą wszystko co do polowania jest niezbędne: od broni po akcesoria łowieckie. Z kolei na "Rybomanii" można zobaczyć m.in. gigantyczne, o pojemności 23 tysięcy litrów największe akwarium w Europie. Natomiast na Targach Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych Boatex prezentowane są jachty, a także łodzie, pontony, kajaki, rowery wodne czy sprzęt do nurkowania i odzież żeglarska.

Z kolei na Targach Regionów i Produktów Turystycznych "Tour Salon" można znaleźć oferty spędzenia urlopu czy majówki. Swoje stoiska mają zarówno polskie miasta i regiony jak i zagraniczne kurorty. Zwiedzający mogą zapoznać się z wycieczkami m.in. do Czech, Rumunii, Portugalii, Indonezji, Albanii, Chorwacji, Węgier, Dominikany czy Gruzji.

Bilety na wszystkie cztery ekspozycje targowe kosztują 15 złotych. Targi można zwiedzać w sobotę w godz. od 10 do 18, w niedzielę do 16.

W sobotę i niedzielę na MTP odbędą się również Targi Mieszkań i Domów oraz Wystawa Gołębi Rasowych, Drobiu Ozdobnego i Królików. Na te wydarzenia obowiązują osobne bilety.


Komentarze (1)

18-02-2017 18:26:37
Myśliwi są ....
Zdjęcie 23: szykowne ubranko i super akcesoria do uprawiania "sportu", jakim jest myślistwo. Co za elegancja na strzelanku ...
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

paź

do 23-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Poleco" - Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Targi
"Eco-Trends" - targi ekologiczne
ODWOŁANE

23

paź

do 25-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów ZabytkowychODWOŁANE

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Zobacz, posłuchaj, zaśpiewaj, jak ciekawa jest… Wielkopolska!
- spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu "Teatru Mozaika"

24

paź

11:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci w wieku 3-6 lat.Akcja twórcza z książką "Ćmony i Smeśki" w ramach 23. Biennale Sztuki dla Dziecka „Spotkanie jako sztuka”
(zapisy na dom.bajek.poznan@gmai

27

paź

18:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Edward Stachura klasycznie i elektronicznie" - recital piosenek E.Stachury w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Michała Rukszy w Klubie Krąg
Bezpłatne wejściówki do odbioru w Klubie Krąg od dnia

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: