Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Łazarzu pojawi się sześć nowych stacji Poznańskiego Roweru Miejskiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Łazarzu pojawi się sześć nowych stacji Poznańskiego Roweru Miejskiego
16-02-2017 21:39   Janusz Ludwiczak
Przy Rondzie Jeziorańskiego, w pobliżu Dworca Zachodniego, w okolicach Parku Kasprowicza, przy skrzyżowaniu ulic Palacza i Jarochowskiego oraz Głogowskiej i Hetmańskiej – w tych miejscach na początku marca uruchomione zostaną nowe stacje Poznańskiego Roweru Miejskiego. W sumie na Łazarzu będzie znajdować się 12 wypożyczalni miejskich jednośladów.

1 marca ruszy szósty sezon Poznańskiego Roweru Miejskiego. Jeszcze przed jego rozpoczęciem uruchomione zostaną nowe stacje, w których będzie można wypożyczyć miejskie jednoślady.

Nowe stacje Poznańskiego Roweru Miejskiego na Łazarzu znajdą się przy skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Krauthofera (budowę ukończono w grudniu), przy Dworcu Głównym (na placu dworcowym oraz od strony ronda Szczęśliwej Podróży), przed Dworcem Zachodnim (przy poczcie), w rejonie Parku Kasprowicza (przy skrzyżowaniu ulic Jarochowskiego i Potworowskiego oraz Wyspiańskiego/Ułańska - przy sklepie Żabka), a także przy skrzyżowaniu ulic Jarochowskiego i Palacza oraz obok ronda Jeziorańskiego (po stronie Pl. Nowakowskiego).

W 2016 roku z sześciu dotychczasowych stacji Poznańskiego Roweru Miejskiego, które znajdują się na Łazarzu dokonano blisko 45 tysięcy wypożyczeń miejskich jednośladów, z czego najwięcej przy Parku Wilsona oraz przy dworcu Poznań Główny.


R E K L A M A

Komentarze (3)

17-02-2017 04:03:13
poznanianka
Aż strach bedzie wyjśc .Zajadą nas rowerzyści.
16-02-2017 23:21:45
as
Ile jeszcze bedziemy te wladze tolerowac, wszystko robione pod tych cieplakow w przyciasnych gaciach!!
16-02-2017 22:43:21
Michał
A jak się włączyć z rowerem do ruchu przez kolorowe barierki ze zdjęcia 7?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: