Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Cały świat w jednym miejscu - w Palmiarni - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Cały świat w jednym miejscu - w Palmiarni
10-02-2017 10:27   Janusz Ludwiczak
W najbliższą sobotę w Parku Wilsona odbędzie się "Global Village". Będzie to okazja do poznania kilkunastu wolontariuszy z krajów całego świata, którzy przyjechali na projekty edukacyjne organizowane przez AIESEC. Będzie można poznać ich kultury, posłuchać opowieści czy spróbować tradycyjnych potraw.

Global Village to wydarzenie mające na celu prezentację zagranicznych kultur z najdalszych zakątków świata. Mieszkańcy Poznania będą mogli zapoznać się z tradycjami i kulturą wolontariuszy, pochodzących z najróżniejszych krajów.

Będzie to okazja do poznania różnorodnych kultur i ludzi z całego świata, wzięcia udziału w quizach i ujrzenia tradycyjnych strojów. Wstęp w ramach biletu wstępu do Palmiarni – zapowiada Joanna Bleja z Palmiarni Poznańskiej.

Obcokrajowcy nie tylko z chęcią podzielą się niesamowitymi opowieściami o swojej kulturze, ale również opowiedzą o przeżyciach związanych z pobytem w Polsce. Reprezentanci państwa zajmą jedno stanowisko przedstawiające daną narodowość i zaprezentują zainteresowanym swój kraj, opowiadając w języku angielskim o ciekawostkach na temat swojej ojczyzny, pokazując tradycyjne stroje czy pozwalając posmakować tradycyjne potrawy. Wolontariusze sprawią, że w ciągu paru godzin będzie można przeżyć niesamowitą podróż dookoła całego świata – zapowiada Katarzyna Englert z AIESEC Polska Oddział Lokalny Poznań.

Organizacja AIESEC działa w celu zwiększania świadomości kulturowej i zrozumienia świata. Wydarzeniem Global Village, które odbędzie się w sobotę w godz. od 9:00 do 14:30 w Palmiarni chce inspirować ludzi do zrozumienia i docenienia różnic między narodowościami i przyczyniać się do szerzenia światowego pokoju. Wstęp na wydarzenie w ramach zakupionego biletu do Palmiarni.


Komentarze (1)

11-02-2017 08:29:04
poznanianka
Zapewne to działanie edukacyjne.Ale pytam ,jak pomieszczą się goście i zwiedzający ??? Mam mieszane uczucia .Czy piękne miejsce Palmiarni( niezbyt przestronne ) nie zamieni się wkrótce w targowisko i hałaśliwy teren.Koniec wtedy by spędzać czas odpoczywając , który powinien się kojarzyć z ciszą i swobodą w poruszaniu.Ostatni przykład z okresu letniego to Ogród Botaniczny. który niekiedy zamienia się w targowisko, bądż odbywają się imprezy.Koszmar , tylko uciekać.
Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: