Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

23 lutego na dworzec Poznań Główny przyfrunie Biedronka - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
23 lutego na dworzec Poznań Główny przyfrunie Biedronka
31-01-2017 19:25   Janusz Ludwiczak
Przybywa dyskontów na Łazarzu. Dwa tygodnie temu przy ul. Palacza, w miejscu gdzie znajdowały się akademiki Politechniki, a potem hotel robotniczy otwarto sklep sieci Lidl. 23 lutego na dworcu Poznań Główny otwarta zostanie Biedronka - dowiedział się portal lazarz.pl

Potwierdziły się nasze informacje z połowy grudnia. Na poziomie +2 dworca Poznań Główny powstaje sklep sieci Biedronka. O tym, że dyskont powstanie w tym miejscu jako pierwsi informowaliśmy w połowie grudnia.

Jak udało nam się dowiedzieć Biedronka ma zostać otwarta 23 lutego. Obecnie prowadzone są prace wykończeniowe w lokalu na drugim piętrze. Portugalska firma poszukuje również pracowników.

Potwierdzamy, iż planujemy uruchomienie sklepu naszej sieci na dworcu Poznań Główny. Ze względu na proces formalny, związany z otwieraniem nowych placówek oraz trwające prace wykończeniowe, obecnie jest jeszcze zbyt wcześnie, by wskazać konkretny termin – tłumaczy nam w mailu Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.

Przypomnijmy, że kiedyś Biedronka znajdowała się na starym dworcu kolejowy. Sklep został zamknięty w styczniu 2014 r. wraz z ostatecznym zamknięciem budynku starego dworca Poznań Główny.

Nowa Biedronka będzie szóstą na Łazarzu. Dyskonty tej sieci znajdują się m.in. przy ul. Wojskowej, w budynku dawnego Kina Grunwald, przy ul. Strusia, Łukaszewicza i Matejki - w budynku pokoszarowym, a także w bezpośrednim sąsiedztwie Łazarza: przy ul. Sielskiej oraz przy zbiegu ulic Bukowskiej i Kraszewskiego, na przeciwko Komendy Miejskiej Policji.

To nie jedyny nowy dyskont, który pojawia się na Łazarzu. 19 stycznia przy ul. Palacza 18 swój sklep otworzyła niemiecka sieć handlowa Lidl. Przypomnijmy, że wcześjniej mieścił się tutaj akademik, później hotel robotniczy, a następnie dom gościnny. W 2013 r. ówczesny właściciel Politechnika Poznańska sprzedała nieruchomość za 8,8 mln zł.


Komentarze (3)

01-02-2017 13:24:33
eka z małeki
-a jedna z kasjerek upodobała sobie-jest pan pod wpływem alkoholu i nie sprzedam panu i cooo?i nic między innymi mnie to spotkało,alkoholu nawet nie wąchałem od miesiąca,konsternacja,znajomi itd. jestem normalnym człowiekiem nie alkoholikiem,widziałem dużo wyczynów tej pani myślę,że jakiś kurs rozróżniania osób nietrzeżwych tej pani by się przydał.Wiem,że panie mają taki obowiązek,ale to co widziałem to chyba przesada.Może ta pani w przeszłości miała do czynienia z patologią ale nie można przerzucać swoich życiowych przeżyć na niewinnych i trzeżwych klientów chcących zakupić alkohol!!!.
01-02-2017 07:09:06
olek
he tylko czy mają ludzi bo u nas na strusia lipa i ja tez zaraz idę na l4
31-01-2017 19:36:45
kogut
kiedy Biedronka w Sołtysówce, Netto w Zielonej Perle, a Lidl w Parku Kasprowicza???
Aktualności
Niezapominajka
19

sty

18:30
Łazarz
35. sesja (zwyczajna-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Sztab 30. finału WOŚP

01

lut

do 04-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Budma 2022" - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury
"Intermasz" - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego
"Kominki" - Międzynarodowe Targi Komi

11

lut

do 13-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
"Rybomania" - targi wędkarskie

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: