Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Góralskie kolędy w formie śpiewanej i tanecznej zaprezentował zespół "Staropolanie" {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Góralskie kolędy w formie śpiewanej i tanecznej zaprezentował zespół "Staropolanie" {WIDEO}
30-01-2017 00:46   Janusz Ludwiczak
Najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki zaśpiewał i wykonał w formie tanecznej Zespół Tańca Ludowego "Staropolanie - Wielkopolska".

W sobotni wieczór w kościele Michała Archanioła odbył się występ Zespołu Tańca Ludowego "Staropolanie - Wielkopolska", który wykonał polskie kolędy i pastorałki w formie tanecznej i śpiewanej po góralsku.

Zespół Tańca Ludowego "Staropolanie" powstał w październiku 2004 roku z inicjatywy dwóch par tanecznych, Marii i Dariusza Jezierskich z Zespołu Pieśni i Tańca Wielkopolska oraz Emilii i Marka Bukałów z Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk. Członkami zespołu są byli tancerze i śpiewacy znanych polskich zespołów folklorystycznych: Śląska, Wielkopolski, Cepelii, Siekieraków.

W swoim repertuarze zespół posiada wszystkie tańce narodowe: poloneza, mazura, oberka, kujawiaka i krakowiaka oraz tańce regionalne: wielkopolskie, rzeszowskie, spiskie, śląskie, kurpiowskie. W repertuarze zespołu znajdują się również pełnometrażowe spektakle taneczne.

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
21

wrz

do 23-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi stomatologiczne "Cede"

do 22-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
"Psy psom" - rzeźba psów dla psów
w godz. 12:00-16:00

Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
Park(ing) Day Poznań 2019

22

wrz

12:00
Rynek Łazarski
Sprzątanie Łazarza
zbiórka: Skwer Kazimierza Nowaka (Lejek Łazarski

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: