Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Andrzej Rataj i Tomasz Stachowiak zasiedli w Radzie Miasta - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Andrzej Rataj i Tomasz Stachowiak zasiedli w Radzie Miasta
26-01-2017 00:28   Janusz Ludwiczak
Andrzej Rataj, dotychczasowy przewodniczący Rady Osiedla Stare Miasto oraz Tomasz Stachowiak, radny Osiedla Grunwald Południe złożyli ślubowanie na radnych Miasta Poznania.

Tomasz Stachowiak zastąpił Bartosza Zawieję, który zasiadał w Radzie Miasta Poznania od 2010 roku. Bartosz Zawieja przeszedł do Remondis Sanitech, gdzie będzie nadzorował gospodarkę odpadami. Wcześniej był dyrektorem Wydziału Tworzenia i Realizacji Projektów Starostwa Powiatowego w Poznaniu, gdzie zajmował się pozyskiwaniem środków unijnych.

Nowy radny chce pracować na rzecz rad osiedli, dlatego przystąpił do Komisji Samorządowej, a także został członkiem Komisji Rewitalizacji oraz Komisji Kultury Fizycznej i Turystyki.

Będę przyglądać się inwestycji, jaką czeka os. Kopernika - to tramwaj, który może wpłynąć na rozwój Raszyna i Grunwaldu. Duży wpływ na to co dzieje się w naszym mieście mają rady osiedli, które powinny otrzymać jeszcze większe kompetencje. To mieszkańcy najlepiej znają problemy w tym mieście, dlatego myślę, by zasiąść w komisji samorządowej, a także w komisji sportu – mówi portalowi lazarz.pl Tomasz Stachowiak, Radny Miasta Poznania.

Tomasz Stachowiak ma 36 lat. Zawodowo zajmuje się rynkiem targowym w Europie, a prywatnie poświęca czas na działalność charytatywną, zajmuje się podopiecznymi Fundacji Pies Przewodnik - na rzecz osób niewidomych.

Z kolei Andrzej Rataj przyjął mandat za Urszulę Mańkowską, która wygrała konkurs na stanowisko Centrum Inicjatyw Rodzinnych.

Chcę w dalszym ciągu dbać o śródmieście, ale oczywiście zajmować się teraz także sprawami dotyczącymi całego miasta – zapowiedział radny Andrzej Rataj.

Andrzej Rataj ma 37 lat, z wykształcenia jest prawnikiem i politologiem. Jest notariuszem. W Radzie Miasta zasiądzie w Komisji Rewitalizacji oraz Polityki Przestrzennej.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
19

sty

18:30
Łazarz
35. sesja (zwyczajna-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Sztab 30. finału WOŚP

01

lut

do 04-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Budma 2022" - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury
"Intermasz" - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego
"Kominki" - Międzynarodowe Targi Komi

11

lut

do 13-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
"Rybomania" - targi wędkarskie

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: