Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dwa wykolejenia tramwajów w jeden wieczór - na Głogowskiej i rondzie Jeziorańskiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dwa wykolejenia tramwajów w jeden wieczór - na Głogowskiej i rondzie Jeziorańskiego
20-01-2017 00:23   Janusz Ludwiczak
Pechowy był czwartkowy wieczór dla pasażerów komunikacji miejskiej. Najpierw ok. godz. 19 wykoleił się tramwaj na rondzie Jeziorańskiego. Niespełna godzinę później z szyn wypadła "piętnastka", skręcając z Głogowskiej w Hetmańską.

Do pierwszego wykolejenia doszło ok. godz. 19 na rondzie Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Przez blisko godzinę pomiędzy Bałtykiem a Junikowem jeździły autobusy zastępcze "za tramwaj", a tramwaje linii nr 6, 13 i 15 były kierowane objazdami przez Głogowską, Hetmańską i Reymonta.

Gdy już udało się przywrócić ruch na rondzie Jeziorańskiego o godz. 19:54 z szyn wypadła "piętnastka" skręcająca z ulicy Głogowskiej w Hetmańską, w kierunku Arciszewskiego.

Przez godzinę tramwaje linii nr 1 i 7 jeździły objazdem przez Głogowską, Roosevelta i Bukowską.


Fot: Andrzej Radwański

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

gru

17:00
Szkoła Podstawowa nr 90 ul. Chociszewskiego 56
Świąteczny kiermasz charytatywny

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

13:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
Ptasia sobota - warsztaty edukacyjne dotyczące dokarmiania miejskich ptaków

16:00
Palmiarnia Park Wilsona
Gwiazdka w Palmiarni
w godz. 16:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: