Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Jarosław Kaczyński spotkał się na Targach z działaczami PiS - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Jarosław Kaczyński spotkał się na Targach z działaczami PiS
14-01-2017 21:01   Janusz Ludwiczak
O reformie służby zdrowia, nadchodzących wyborach samorządowych i parlamentarnych w 2019 r. a także ograniczeniu kadencji dla prezydentów miast mówił w sobotę na Międzynarodowych Targach Poznańskich prezes partii rządzącej PiS.

Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości spotkał się w sobotę z działaczami partii w centrum kongresowym Międzynarodowych Targów Poznańskch.

"Już niedługo czekają nas wybory samorządowe, do których musimy się energicznie przygotować. W wyborach samorządowych musimy postawić na właściwych ludzi, którzy będą w stanie wygrać i dobrze rządzić. Wielkopolska nie jest łatwym regionem, jeśli chodzi o wygraną w wyborach,ale stawiamy sobie ambitne cele. Jeżeli odniesiemy sukces w wyborach samorządowych,będziemy mieli dużo większe szanse w wyborach w 2019 r." – powiedział Jarosław Kaczyński, prezes PiS.

Szef partii rządzącej mówił również o konieczności ograniczeniu kadencji do dwóch dla prezydentów miast, burmistrzów i wójtów, a także o kryzysie parlamentarnym i planach przeprowadzenia reformy służby zdrowia.

W spotkaniu, które było zamknięte dla mediów wzięło udział prawie 400 osób.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

do 14-08-2022
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Slavic fondness - wystawa | Luntrus
w godz. 14:00-20:00

17

sie

18:30
Łazarz
44. sesja (budżetowa-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: