Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Jarosław Kaczyński spotkał się na Targach z działaczami PiS - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Jarosław Kaczyński spotkał się na Targach z działaczami PiS
14-01-2017 21:01   Janusz Ludwiczak
O reformie służby zdrowia, nadchodzących wyborach samorządowych i parlamentarnych w 2019 r. a także ograniczeniu kadencji dla prezydentów miast mówił w sobotę na Międzynarodowych Targach Poznańskich prezes partii rządzącej PiS.

Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości spotkał się w sobotę z działaczami partii w centrum kongresowym Międzynarodowych Targów Poznańskch.

"Już niedługo czekają nas wybory samorządowe, do których musimy się energicznie przygotować. W wyborach samorządowych musimy postawić na właściwych ludzi, którzy będą w stanie wygrać i dobrze rządzić. Wielkopolska nie jest łatwym regionem, jeśli chodzi o wygraną w wyborach,ale stawiamy sobie ambitne cele. Jeżeli odniesiemy sukces w wyborach samorządowych,będziemy mieli dużo większe szanse w wyborach w 2019 r." – powiedział Jarosław Kaczyński, prezes PiS.

Szef partii rządzącej mówił również o konieczności ograniczeniu kadencji do dwóch dla prezydentów miast, burmistrzów i wójtów, a także o kryzysie parlamentarnym i planach przeprowadzenia reformy służby zdrowia.

W spotkaniu, które było zamknięte dla mediów wzięło udział prawie 400 osób.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
20

lis

do 23-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi branży kamieniarskiej "Stone"
Targi branży szklarskiej "Glass"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty kulinarne dla Aktywnych 60+- zdrowy posiłek- jesienne menu

18:30
Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
IX sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

22

lis

17:30
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
"Jesienne warsztaty plastyczne z okazji Dnia Kredki" - dla dzieci szkolnych

27

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: