Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Jarosław Kaczyński spotkał się na Targach z działaczami PiS - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Jarosław Kaczyński spotkał się na Targach z działaczami PiS
14-01-2017 21:01   Janusz Ludwiczak
O reformie służby zdrowia, nadchodzących wyborach samorządowych i parlamentarnych w 2019 r. a także ograniczeniu kadencji dla prezydentów miast mówił w sobotę na Międzynarodowych Targach Poznańskich prezes partii rządzącej PiS.

Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości spotkał się w sobotę z działaczami partii w centrum kongresowym Międzynarodowych Targów Poznańskch.

"Już niedługo czekają nas wybory samorządowe, do których musimy się energicznie przygotować. W wyborach samorządowych musimy postawić na właściwych ludzi, którzy będą w stanie wygrać i dobrze rządzić. Wielkopolska nie jest łatwym regionem, jeśli chodzi o wygraną w wyborach,ale stawiamy sobie ambitne cele. Jeżeli odniesiemy sukces w wyborach samorządowych,będziemy mieli dużo większe szanse w wyborach w 2019 r." – powiedział Jarosław Kaczyński, prezes PiS.

Szef partii rządzącej mówił również o konieczności ograniczeniu kadencji do dwóch dla prezydentów miast, burmistrzów i wójtów, a także o kryzysie parlamentarnym i planach przeprowadzenia reformy służby zdrowia.

W spotkaniu, które było zamknięte dla mediów wzięło udział prawie 400 osób.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Birdman" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

25

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kształt wody" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

26

lip

18:00
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Odpust parafialny

27

lip

10:00
Łazarz
"Szlakiem ornamentów Poznania" - wycieczka po Łazarzu
zbiórka pod kamienicą przy ul. Matejki 2 (przy dawnym kinie Olimpia)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: