Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Jarosław Kaczyński spotkał się na Targach z działaczami PiS - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Jarosław Kaczyński spotkał się na Targach z działaczami PiS
14-01-2017 21:01   Janusz Ludwiczak
O reformie służby zdrowia, nadchodzących wyborach samorządowych i parlamentarnych w 2019 r. a także ograniczeniu kadencji dla prezydentów miast mówił w sobotę na Międzynarodowych Targach Poznańskich prezes partii rządzącej PiS.

Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości spotkał się w sobotę z działaczami partii w centrum kongresowym Międzynarodowych Targów Poznańskch.

"Już niedługo czekają nas wybory samorządowe, do których musimy się energicznie przygotować. W wyborach samorządowych musimy postawić na właściwych ludzi, którzy będą w stanie wygrać i dobrze rządzić. Wielkopolska nie jest łatwym regionem, jeśli chodzi o wygraną w wyborach,ale stawiamy sobie ambitne cele. Jeżeli odniesiemy sukces w wyborach samorządowych,będziemy mieli dużo większe szanse w wyborach w 2019 r." – powiedział Jarosław Kaczyński, prezes PiS.

Szef partii rządzącej mówił również o konieczności ograniczeniu kadencji do dwóch dla prezydentów miast, burmistrzów i wójtów, a także o kryzysie parlamentarnym i planach przeprowadzenia reformy służby zdrowia.

W spotkaniu, które było zamknięte dla mediów wzięło udział prawie 400 osób.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lut

do 20-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - wiosna/lato 2020

25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: