Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Miasto szuka przedsiębiorców - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Miasto szuka przedsiębiorców
07-01-2017 23:07   redakcja, Urząd Miasta Poznania
Ruszyła XIV edycja konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. Mali i średni przedsiębiorcy mają o co walczyć. Łączna pula nagród wynosi 150 tysięcy złotych. Przyjmowanie wniosków odbywa się do końca lutego.

Najważniejszym celem konkursu jest pomoc małym i średnim przedsiębiorcom po to, by umocnili oni swoją pozycję na rynku. Chcemy wynagrodzić szczególnie tych, którzy znacząco wyróżniają się na tle innych. Otrzymanie tytułu może przyczynić się nie tyle do powiększenia grona klientów, ale również potencjalnych partnerów biznesowych – wyjaśnia Joanna Janus, dyrektor Wydziału Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania.

Aby wziąć udział w konkursie należy prowadzić działalność na terenie Poznania lub Powiatu Poznańskiego. Kandydat powinien wykorzystywać nowoczesne i innowacyjne metody organizacji pracy, a także prowadzić działalność w sposób przyjazny dla środowiska. Istotnym elementem jest również rzetelne wywiązywanie się ze zobowiązań finansowych.

Organizatorami konkursu są Prezydent Miasta Poznania Jacek Jaśkowiak i Starosta Poznański Jan Grabkowski.

Pełna dokumentacja konkursu, obejmująca aktualny regulamin, formularze zgłoszeniowe oraz kryteria oceny wniosków, a także dane kontaktowe i inne przydatne informacje, dostępna jest na stronie internetowej Urzędu Miasta Poznania.

Szczegółowe informacje można uzyskać także w Biurze Konkursu w Urzędzie Miasta Poznania pod numerem tel. 61 878 47 87 i 61 878 47 85.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: