Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

MOPR bardziej pomocny poznaniakom: psycholog, pedagog, prawnik... - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
MOPR bardziej pomocny poznaniakom: psycholog, pedagog, prawnik...
02-01-2017 22:01   redakcja, Urząd Miasta Poznania
Psycholog, psychoterapeuta, pedagog, prawnik, specjalista ds. pracy socjalnej, a także asystent rodziny – od 2 stycznia zespół złożony z takich ekspertów będzie działać w każdej z placówek poznańskiego MOPR-u.

Coraz więcej osób zgłasza się do nas, bo nie potrafi poradzić sobie z różnymi problemami. Chcemy pomóc im w trudnej sytuacji, dlatego wprowadziliśmy zmianę, która polegać będzie na łatwym dostępie do odpowiednich specjalistów. Naszym celem jest bycie blisko mieszkańców w chwili, kiedy najbardziej tego potrzebują i pomoc, która ułatwi im wyjście na prostą – mówi Izabela Synoradzka, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.

W każdym zespole znajdą się profesjonaliści przygotowani m.in. do pracy z osobami doświadczającymi przemocy czy potrzebującymi wsparcia psychicznego. Łącznie będzie to 44 ekspertów.

Z porady specjalisty będzie można skorzystać za pośrednictwem naszych rejonowych pracowników socjalnych. W Poznaniu mamy ich ponad 200. To właśnie oni zrobią rozeznanie i w razie potrzeby skierują poszczególne osoby do odpowiedniego zespołu. Wówczas będą one mogły liczyć na indywidualną pomoc i wsparcie z naszej strony – dodaje Izabela Synoradzka z MOPR-u

Zespoły działać będą w każdej z siedzib MOPR-u. Filia Grunwald znajduje się w budynku Urzędu Miasta Poznania przy ul. Matejki 50 (narożnik Wyspiańskiego) - tel. 61 878 48 73,e-mail: mopr_gr@mopr.poznan.pl.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: