Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

MOPR bardziej pomocny poznaniakom: psycholog, pedagog, prawnik... - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
MOPR bardziej pomocny poznaniakom: psycholog, pedagog, prawnik...
02-01-2017 22:01   redakcja, Urząd Miasta Poznania
Psycholog, psychoterapeuta, pedagog, prawnik, specjalista ds. pracy socjalnej, a także asystent rodziny – od 2 stycznia zespół złożony z takich ekspertów będzie działać w każdej z placówek poznańskiego MOPR-u.

Coraz więcej osób zgłasza się do nas, bo nie potrafi poradzić sobie z różnymi problemami. Chcemy pomóc im w trudnej sytuacji, dlatego wprowadziliśmy zmianę, która polegać będzie na łatwym dostępie do odpowiednich specjalistów. Naszym celem jest bycie blisko mieszkańców w chwili, kiedy najbardziej tego potrzebują i pomoc, która ułatwi im wyjście na prostą – mówi Izabela Synoradzka, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.

W każdym zespole znajdą się profesjonaliści przygotowani m.in. do pracy z osobami doświadczającymi przemocy czy potrzebującymi wsparcia psychicznego. Łącznie będzie to 44 ekspertów.

Z porady specjalisty będzie można skorzystać za pośrednictwem naszych rejonowych pracowników socjalnych. W Poznaniu mamy ich ponad 200. To właśnie oni zrobią rozeznanie i w razie potrzeby skierują poszczególne osoby do odpowiedniego zespołu. Wówczas będą one mogły liczyć na indywidualną pomoc i wsparcie z naszej strony – dodaje Izabela Synoradzka z MOPR-u

Zespoły działać będą w każdej z siedzib MOPR-u. Filia Grunwald znajduje się w budynku Urzędu Miasta Poznania przy ul. Matejki 50 (narożnik Wyspiańskiego) - tel. 61 878 48 73,e-mail: mopr_gr@mopr.poznan.pl.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

lip

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

18:30
Park Kasprowicza (przy wejściu na pływalnię)
15. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

do 18-07-2020
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
w godz. 20:00-2:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: