Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kolejowa: Trzy jednostki straży pożarnej gasiły pożar od niedopałka - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kolejowa: Trzy jednostki straży pożarnej gasiły pożar od niedopałka
31-12-2016 00:51   Janusz Ludwiczak
Kilka minut przed godz. 22 pojawił się ogień w kamienicy przy ul. Kolejowej. Na miejsce przybyły trzy jednostki straży pożarnej.

Istniało podejrzenie, że pożar wybuchł od petardy. Jak powiedział nam dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu doszło do pożaru elewacji od niedopałka. Akcja gaśnicza, w której uczestniczyły trzy zastępy zakończyła się o godz. 22:26. Nikomu nic się nie stało.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszej Czytelniczki.


Fot: Paula Kochanowska (2,3), archiwum lazarz.pl (1)

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (2)

31-12-2016 14:58:44
poznanianka
Trochę mroczne widoki na wieczór.Przecież mieszkańcy będą chodzili , aby spotkać się ze swoimi przyjaciółmi i znajomymi .Co z Sylwestrem na skwerze w stronę Małeckiego i Granicznej.????? Nie wychodzić , bać się !!!Petardy, race w rękach " rozbójników " i bez certyfikatu są niebezpieczne.Oby nie trzeba ewakuować mieszkańców bloku,Pamiętali by rok 2016)2017 całe życie.Ludzie słuchajcie komunikatów i rad w audycjach radiowych i telewizyjnych.
31-12-2016 08:40:58
wolf
To było na ulicy Łukaszewicza 31-33. Tego dnia wieczorem, również po 22, bylo słychać co chwilę wybuchy petard.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Dom Bajek - warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci i opiekunów. Cykl Żywioły. Dla dzieci w wieku 2-5 lat.
- obowiązują zapisy: dom.bajek.poznan@gmail.com

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"In Memoriam - VI łazarski wieczór zaduszkowy

30

paź

10:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Plastyczny Barwami malowane – temat prac „Dyzio marzyciel” - finał

03

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Wietnam" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: