Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Hej kolęda, kolęda - INFORMATOR - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Hej kolęda, kolęda - INFORMATOR
29-12-2016 05:16   Janusz Ludwiczak
Rozpoczęły się odwiedziny duszpasterskie w łazarskich parafiach. Przedstawiamy nasz informator kolędowy.

Tuż po świętach Bożego Narodzenia rozpoczęły się odwiedziny duszpasterskie. Księża wraz z ministrantami będą z "kolędą" odwiedzać swoich parafian codziennie po południu, a także w weekendy. Ze względu na duży obszar parafii i małą liczbę kapłanów odwiedziny kolędowe odbywają się także w niedziele.

Odwiedziny duszpasterskie powinny zakończyć się do końca okresu kolędowania, czyli do 2 lutego, kiedy przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane także Matki Boskiej Gromniczej. W Parafii Chrystusa Sługi kolęda zakończy się już 26 stycznia.

Portal lazarz.pl specjalne dla parafian i mieszkańców Łazarza przygotował już po raz dziesiąty informator kolędowy. Tym samym odpowiadamy na liczne zapytania z Państwa strony.

Otrzymaliśmy kilka zapytań na maila oraz profil na Facebooku: "Kiedy będzie zamieszczona kolęda". Przygotowanie wykazu z czterech parafii zajęło trochę czasu. Dla przykładu planu kolędy nie chciała bezpośrednio udostępnić Parafia Matki Boskiej Bolesnej, odsyłając do kupna gazetki parafialnej. Dla porównania inne parafie zamieściły plan odwiedzin duszpasterskich na swojej stronie internetowej (jak miało to miejsce w przypadku Parafii Chrystusa Sługi i Św. Anny. Parafia Michała Archanioła będzie podawać plan kolędy na bieżąco w niedzielnych ogłoszeniach parafialnych - będziemy go również na bieżąco dodawać w naszym informatorze na www.koleda.lazarz.pl).

ZOBACZ TAKŻE: Informator kolędowy - www.koleda.lazarz.pl


R E K L A M A

Komentarze (4)

04-01-2017 00:06:33
Amicus
Dokładnie tak - jak mówi stare powiedzonko - chytry dwa razy traci - czyż wizerunek parafii można porównać z wydaniem 4 złociszy za gazetkę?
03-01-2017 21:01:09
łazarzanka
Zgadzam się z tym ze parafia MBB nie jest przychylnie nastawiona do parafian-wszystko krąży wokół pieniedzy-kupisz gazetke poznasz plan kolęd-nic za darmo . uwazam ze wielu parafian ma problem dowiadując się w niedziele na mszy że w poniedziałek ma ksiedza po koledzie-nie każdy moze załatwić sobie wolne-Tym bardziej jestem wdzieczna lazarz.pl WIELKIE DZIĘKI za to że zrobiliscie dla parafian więcej niż parafia...
29-12-2016 13:00:38
morlock
A po co tych straconych kilka lat? Myślę i mam nadzieję że o sobie piszesz pod tym artykułem. Jeśli nie, to tym gorzej dla Ciebie. I bezczelnie piszesz w bibliotece że tam nie ma książek?! No bez jaj. Jeśli wyłączeni elektronicznie sąsiedzi pytają Ciebie o plan kolęd to pomóż. Alboś zwykły prowok, albo troll.
29-12-2016 11:44:48
dziadek
Od kilku lat walczę o to by cały plan kolęd był udostępniony z wyprzedzeniem.Praktycznie wszystkie parafie w poznaniu to robią jedyna parafia Matki Boskiej Bolesnej wywiesz plan tygodniowy reszta jest tabu albo można ją kupić w gazetce parafialnej.Niestety nastały takie czasy że nie każdy dostanie wolne z pracy z kilku dniowym wyprzedzeniem .
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: