Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przy skrzyżowaniu Głogowskiej i Krauthofera będzie stacja roweru miejskiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przy skrzyżowaniu Głogowskiej i Krauthofera będzie stacja roweru miejskiego
23-12-2016 04:33   Janusz Ludwiczak
Rozpoczął się montaż kolejnej stacji Poznańskiego Roweru Miejskiego, która znajdować będzie się przy skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Krauthofera, na pograniczu Górczyna i Łazarza. W przyszłym roku wypożyczalnie miejskich jednośladów mają pojawić się również przy rondzie Jeziorańskiego i w pobliżu Parku Kasprowicza.

Zgodnie z zapowiedziami rozpoczął się montaż pięciu nowych stacji roweru miejskiego. Lokalizacja jednej z nowych stacji to Głogowska/Krauthofera. Użytkownicy Poznańskiego Roweru Miejskiego będą mogli korzystać z niej jak i pozostałych od początku sezonu, który rozpocznie się w marcu – wyjaśnia Agnieszka Smogulecka, rzecznik Zarządu Transportu Miejskiego.

W tym roku z sześciu stacji Poznańskiego Roweru Miejskiego, które znajdują się na Łazarzu dokonano blisko 45 tysięcy wypożyczeń miejskich jednośladów, z czego najwięcej przy Parku Wilsona oraz dworcu Poznań Główny. W lipcu uruchomiono dwie nowe stacje - na Rynku Łazarskim i przy II LO. W przyszłym roku mają pojawić się kolejne - w Parku Kasprowicza, przy Rondzie Jeziorańskiego i w pobliżu Dworca Zachodniego. Lokalizacje te zaopiniowała Rada Osiedla Św. Łazarz.


Fot: Marcin
Zdjęcia przesłane przez naszego Internautę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: Prawie 45 tysięcy wypożyczeń roweru miejskiego na Łazarzu

ZOBACZ TAKŻE: Mieszkańcy ulicy Skrytej protestują przeciwko wprowadzeniu udogodnień dla rowerzystów

ZOBACZ TAKŻE: Rowerzyści mogą jeździć buspasem ulicą Bukowską

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (1)

23-12-2016 13:53:07
poznanianka
Zyczę Radzie Os. Sw. Lazarz pomyślności. A w nowym roku 2o17 zdrowia , by móc spokojnie i bez kolizji poruszać sie po chodnikach.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Dom Bajek - warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci i opiekunów. Cykl Żywioły. Dla dzieci w wieku 2-5 lat.
- obowiązują zapisy: dom.bajek.poznan@gmail.com

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"In Memoriam - VI łazarski wieczór zaduszkowy

30

paź

10:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Plastyczny Barwami malowane – temat prac „Dyzio marzyciel” - finał

03

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Wietnam" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: