Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na dworcu Poznań Główny znów będzie Biedronka - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na dworcu Poznań Główny znów będzie Biedronka
19-12-2016 09:17   Janusz Ludwiczak
W przyszłym roku na poziomie +2 dworca Poznań Główny otwarty zostanie dyskont sieci Biedronka - dowiedział się portal lazarz.pl.

W styczniu 2014 roku ze starego dworca głównego wraz z zamknięciem obiektu zlikwidowany został sklep sieci Biedronka. Po trzech latach Biedronka znów "przyfrunie" na Poznań Główny.

Jeronimo Martins Polska rozpoczął poszukiwanie pracowników do sklepu sieci Biedronka, który na początku przyszłego roku ma zostać otwarty na dworcu Poznań Główny.

Jak udało nam się dowiedzieć dyskont pojawi się na drugim piętrze, nad kasami biletowymi, a firma poszukuje m.in. osób na stanowisko sprzedawca-kasjer.

Potwierdzamy, iż planujemy uruchomienie sklepu naszej sieci na dworcu Poznań Główny (tuż nad kasami głównymi). Ze względu na trwające obecnie prace oraz proces formalny, związany z otwieraniem nowych lokalizacji, jest obecnie zbyt wcześnie, by wskazać konkretny termin otwarcia tej placówki – tłumaczy nam Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A., właściciel Biedronki.

To nie jedyny dyskont jaki pojawi się na Łazarzu w 2017 roku. W styczniu przy ul. Palacza, w miejscu gdzie znajdował się dom gościnny Asystent (wcześniej akademik Politechniki, później był to hotel robotniczy) otwarty zostanie Lidl.


R E K L A M A

Komentarze (3)

20-12-2016 08:51:36
Amicus
To jest galeria handlowa... Poznań nie ma dworca, niestety. I z żalem patrzy się np. na kolejny otwierany dworzec - tym razem Łódź Kaliska...
19-12-2016 17:49:11
poznanianka
A będą punktualnie jeżdzic pociągi?
19-12-2016 10:59:10
toms
a beda tam tansze bilety?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: