Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Szkoła Podstawowa nr 77 zyskała nowe boisko i zmodernizowaną salę sportową - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Szkoła Podstawowa nr 77 zyskała nowe boisko i zmodernizowaną salę sportową
19-12-2016 08:43   Janusz Ludwiczak
W piątek w Szkole Podstawowej nr 77 otwarto nowe boisko sportowe wraz ze zmodernizowaną salą gimnastyczną.

Dotychczasowe boisko szkolne miało 50 lat. Było obsadzone drzewami i krzakami, przez co spękany był asfalt. Stan nawierzchni zagrażał bezpieczeństwu dzieci – mówi Anna Kończak, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 77.

W piątkowe południe symbolicznym przecięciem wstęgi i rzutem piłką do bramki przez Ewę Bąk - dyrektor Wydziału Oświaty, poznańską radną Lidię Dudziak i Marię Łazarz - szefową Rady Osiedla Św. Łazarz otwarto nowe boisko na terenie "Siedemdziesiątkisiódemki".

W ramach inwestycji, która kosztowała 150 tysięcy złotych powstało boisko z nową nawierzchnią z tartanu. Pojawiły się także nowe bramki. Na nowym boisku uczniowie będą mogli grać nie tylko w piłkę nożną, ale również koszykówkę i siatkówkę.

Równocześnie otwarto uroczyście wyremontowaną salę gimnastyczną.

Sala ta była remontowana 20 lat temu. Mieliśmy nierówny parkiet. W roku ubiegłym udało się wymienić oświetlenie, zamontowaliśmy wentylację, pojawiły się kaloryfery. W tym roku wylakierowany został parkiet, zamontowano okna elektryczne, sala została pomalowana, zmodernizowane zostały także łazienki i korytarz – tłumaczy Anna Kończak, dyrektor SP77.

Tym samym uczniowie mogą stosować się do swojego motto: "Ruch rzeźbi serce, umysł i ciało".


Komentarze (1)

19-12-2016 14:03:52
A
I tak najlepsze mecze były na Sacharze czyli sąsiednim pisakowym boisku zanim jeszcze położono sztuczną nawierzchnię. Często przychodziliśmy tam z sąsiedniej SP 97 i graliśmy do upadłego. Po powrocie do domu mamy załamywały ręce, a my byliśmy brudni, lecz szczęśliwi
Aktualności
Niezapominajka
23

sie

do 24-08-2019
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

do 24-08-2019
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni - w godz. 20:00-2:00
Koncert na misach tybetańskich i gongu: 21:00, 21:45, 22:30, 23:15

25

sie

Park Wilsona
XIII Światowe Spotkania z Kulturą Romską

27

sie

do 28-08-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - jesień/zima 2019/2020

16:00
Pływalnia letnia Park Kasprowicza 1
Łazarski Wyścig Australijski - zawody pływackie dla dzieci i młodzieży

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: