Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Uczniowie "Dziewięćdziesiątki" zrobili łaaaańcuch choinkowy - ma ponad 4 kilometry długości - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Uczniowie "Dziewięćdziesiątki" zrobili łaaaańcuch choinkowy - ma ponad 4 kilometry długości
13-12-2016 07:36   Janusz Ludwiczak
4 kilometry 295 metrów i 20 centymetrów – tyle liczy łańcuch choinkowy, jaki wykonali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 90.

Szkoła Podstawowa nr 90 wraz z Radą Rodziców zorganizowały konkurs na najdłuższy klasowy łańcuch choinkowy. Uczniowie mieli dwa tygodnie na wykonanie na wykonanie ozdoby. Łańcuch wykonywany był od 21 listopada do 1 grudnia.

Najdłuższy element łańcucha wykonali uczniowie klasy IVC, liczy on ponad pół kilometra (502,5 m). Tylko o 76 metrów krótszy łańcuch wykonali uczniowie klasy... pierwszej (1B), ma on 426,4 m długości.

Po połączeniu wszystkich łańcuchów, wykonanych przez 20 klas (od zerówki po klasę szóstą) okazało się, że łańcuch choinkowy SP90 liczy dokładnie 4 kilometry 295 metrów i 20 centymetrów.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

do 20-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA - Poznań Game Arena. Targi gier i multimediów

19

paź

do 20-10-2019
Palmiarnia Park Wilsona
Wystawa storczyków

11:00
Łazarz
Ciekawostki łazarskiego fyrtla - wycieczka z przewodnikami PTTK
zbiórka przed wejściem do Parku Wilsona od strony ulicy Głogowskiej

20

paź

Poznań * Łazarz
20. Poznań Maraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: