Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Radiesteci obchodzili 30-lecie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Radiesteci obchodzili 30-lecie
04-06-2009 00:49   Janusz Ludwiczak
30-letni dorobek zaprezentowało w Klubie Osiedlowym "Krąg" Stowarzyszenie Radiestetów imienia Czesława Spychalskiego.

W tym roku Stowarzyszenie Radiestetów imienia Czesława Spychalskiego obchodzi jubileusz 30-lecia. Z tej okazji i w ramach Dni Łazarza we wtorek odbyła się prezentacja Stowarzyszenia w Klubie Osiedlowym "Krąg". Podczas spotkań "Z radiestezją na Ty" można było wysłuchać wykładów z zakresu radiestezji i bioterapii, wziąć udział w pokazach sprzętu radiestezyjnego, kamieni, piramid, sprzętu wspomagającego zdrowie człowieka, zwierząt, roślin i ochrony środowiska. Zainteresowani mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji u znanych i wybitnych specjalistów, reprezentujących m.in. akupresurę, numerologie, piramidiologię, bioterapię i oczywiście radiestezję.

A czym jest tak naprawdę radiestezja?
Radiestezja – radios to jest ziemia, to jest promieniowanie geopatyczne i wszystko co nas otaczamówi Irena Galas, wiceprezes Stowarzyszenia Radiestetów im.Czesława Spychalskiego w Poznaniu.
Radiestezja jest to odczucie promieniowania. Przyrząd biofizyczny typu różdżka czy wahadło to jest tylko przyrząd, aczkolwiek nastawia się na to promieniowanie i wtedy ten przedmiot odbiera to promieniowanie. Radiestezja łączy się też z naturą i wywodzi się z niej irydoterapia - dodaje z kolei Jarosław Suchojad, prezes Zarządu Stowarzyszenia Radiestetów im. Czesława Spychalskiego..

Radiesteci mają swoją siedzibę przy ulicy Kasprzaka 3, w każdy wtorek o godzinie 18:00 spotykają się w cyklicznych spotkaniach w Klubie "Krąg", podczas których prowadzone są m.in. wykłady.

Stowarzyszenie już od czterech lat włącza się do Festiwalu Nauki i Sztuki organizowanego przez poznańskie uczelnie wyższe. W październiku uczestnicy festiwalu dowiedzieli się m.in. czy "Matrix" to mit czy rzeczywistość oraz poznali znaczenie białek roślinnych i zwierzęcych w odżywaniu człowieka.

30 lat to nie mały kawałek czasu. A jakimi osiągnięciami i sukcesami może się pochwalić Stowarzyszenie Radiestetów?
Wiele publikacji i książek. We wtorek nasze Stowarzyszenie za lata pracy zostało wyróżnione ze Związku Rzemiosła Polskiego srebrnym medalem im. Jana Kilińskiego. Jest to bardzo duże wyróżnienie rzemiosła w Polsce i docenienie, że działamy na rynku rzemieślniczym. Radiestezja i bioterapia to są zawody, gdzie można zdobyć tytuł czeladnika i mistrza w danym zawodzie i można pracować - mówi Jarosław Suchojad, prezes Zarządu Stowarzyszenia Radiestetów im. Czesława Spychalskiego.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

mar

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Kwiatek dla Ewy" - koncert rozrywkowy dla Aktywnych 60+ w wykonaniu Piotra Jurkiewicza i Eugeniusza Cołty
Wstęp pod warunkiem zachowania przez uczestników zasad przewidzianych w obowiązujących

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

07

maj

do 08-05-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

02

lip

do 03-07-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

27

sie

do 28-08-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: