Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Bimbą do Wolności - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Bimbą do Wolności
04-06-2009 00:13   Janusz Ludwiczak
Zabytkowym tramwajem typu N+Nd z 1949 roku będzie można się przejechać po Poznaniu w czwartek o 16:00 w ramach 20.Jubileuszowych Dni Łazarza.

Popularną "enką" lub też "trumną" z 1949 roku będzie się można przejechać po Poznaniu. Organizatorzy 20.Jubileuszowych Dni Łazarza przygotowali szczególnie dla najmłodszych Łazarzan, ale i wszystkich mieszkańców Poznania niespodziankę.

W czwartek o godz. 16:00 spod zajezdni przy ulicy Głogowskiej w godzinny rejs po poznańskich szlakach tramwajowych wyruszy zabytkowa bimba N+Nd. Przejazd tramwajem jest bezpłatny, a trasa zakończy się przy Parku Wilsona, skąd będzie można dołączyć do IV Parady Łazarskiej, która wyruszy o 17:00 z boiska Zespołu Szkół Gimnazjalno-Licealnych i przejdzie ulicami Wyspiańskiego i Głogowską pod budynek VIII LO i Zespołu Szkół Muzycznych, gdzie o odbędzie się "Apel Wolności" i koncert okolicznościowy.


Komentarze (1)

04-06-2009 08:08:32
alibaba
Szkoda, że nie ma tych wspaniałych hłasujacych bimbbbbbb
Aktualności
Niezapominajka
17

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Kazachstan" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz" - impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach p

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Koziołek Matołek" - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Krokodyl

20

cze

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Ogrodniczy
wstęp bezpłatny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: