Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dzięki czujności operatora monitoringu zatrzymano złodzieja - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dzięki czujności operatora monitoringu zatrzymano złodzieja
03-12-2016 00:35   Janusz Ludwiczak
Strażnik obserwujący obraz z kamer monitoringu miejskiego zauważył mężczyznę, który okazał się być złodziejem. Mężczyzna w pobliżu Mostu Dworcowego ukradł damską torebkę.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Mężczyzna, z pojazdu oczekującego na czerwonym świetle, ukradł damską torebkę. Wtedy, pomimo szybkiej interwencji policji, złodziej zdołał umknąć.

Czas mijał, ale w pamięci operatora wygląd mężczyzny pozostał. Kilka dni temu, ten sam operator obserwując obraz z kamery w rejonie ulic Grochowskiej/Arciszewskiego/Reymonta zwrócił uwagę na mężczyznę, który przemieszczał się na jezdni pomiędzy samochodami oczekującymi na zmianę świateł. Prawdopodobnie mężczyzna ten od kierowców wyłudzał pieniądze. Zarówno sama sytuacja jak i jego wygląd, przypomniały strażnikowi zdarzenie z Mostu Dworcowego. To iż wtedy zniknął i z powrotem pojawił się na ulicach Poznania w innej części miasta, nie uśpiło czujności operatora. Historia lubi się powtarzać, ale nie w tym wypadku. Strażnik przekazał niezwłocznie wszystkie informacje dyżurnemu Komisariatu Policji Grunwald i do przyjazdu patrolu cały czas obserwował podejrzanego – wyjaśnia Przemysław Piwecki, rzecznik Straży Miejskiej.

O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd.


Komentarze (1)

03-12-2016 16:59:59
xxx
Gratuluje. Co to znaczy w y s z k o l e n i e .Czujność , chęć i potrzeba niesienia pomocy innym i dbanie o bezpieczeństwo.N i e nadaremno wszystkie straże prowadzą w rankingu zaufania publicznego.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

05

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań PółmaratonODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte na 18.04.2021

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: