Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Królowa Elżbieta II dziękuje uczniom "Dwudziestkiszóstki" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Królowa Elżbieta II dziękuje uczniom "Dwudziestkiszóstki"
02-12-2016 00:27   Janusz Ludwiczak
Kilka dni temu listonosz przyniósł do Szkoły Podstawowej nr 26 nietypowy list, prosto z Pałacu Buckingham. W kopercie opatrzonej pieczęcią królowej Elżbiety II znajdował się list z podziękowaniami dla uczniów i nauczycieli.

21 kwietnia królowa Elżbieta II obchodziła 90. urodziny. Z tej okazji uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych na lekcjach języka angielskiego wykonali indywidualne kartki urodzinowe dla królowej brytyjskiej.

Wszystkie kartki były wykonane ręcznie, według własnego pomysłu. Spośród wykonanych kartek zostały wybrane te najbardziej starannie i najładniej wykonane, a także bezbłędnie wypełnione i wraz z krótkim listem napisanym zostały wysłane na adres Pałacu Buckingham. W połowie listopada otrzymaliśmy podziękowania z Pałacu Buckingham. W kopercie z królewską pieczęcią znajdował się list z podziękowaniami za pamięć i nasze życzenia, a także kartka z wizerunkiem Królowej. Jest nam niezmiernie miło, że spośród tysięcy kartek otrzymanych z okazji 90. Urodzin, nasze kartki zostały zauważone i wyróżnione królewską odpowiedzią – chwali się Katarzyna Zielonka, nauczycielka języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 26.

Uczniowie z Berwińskiego podobny list otrzymali w ubiegłym roku. Na jego kopercie również była opatrzona pieczęć Poczty Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej oraz innych Jej Królestw i Terytoriów. Przesyłka przyszła prosto z Pałacu Sandringham od Królowej Elżbiety II z podziękowaniem za nadesłane życzenia świąteczne.

W SP26 język angielski jest obowiązkowy już od zerówki.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

sie

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: