Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kabaret pod Wyrwigroszem wystąpi by pomóc dzieciom - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kabaret pod Wyrwigroszem wystąpi by pomóc dzieciom
30-11-2016 07:24   Janusz Ludwiczak
W najbliższą sobotę w Centrum Kongresowo- Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego przy ul. Przybyszewskiego odbędzie się występ Kabaretu pod Wyrwigroszem. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Krakowski Kabaret pod Wyrwigroszem to jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. Występuje w czwórkę w skłądzie: Beata Rybarska, Andrzej Kozłowski, Maurycy Polaski, Łukasz Rybarski. W procesie twórczym uczestniczy także Tomasz Olbratowski, dziennikarz - satyryk z radia RMF FM. W najnowszym, tegorocznym programie Kabaretu pod Wyrwigroszem "Variaté" znalazły się najnowsze skecze, monologi i piosenki – błyskawiczne tempo programu, szereg inteligentnych skojarzeń i mnóstwo dowcipnych aktualności stanowią o jego powodzeniu na estradach całego kraju.

W najbliższą sobotę, 3 grudnia o godz. 17:00 w Centrum Kongresowo- Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego przy ul. Przybyszewskiego 37 odbędzie się występ Kabaretu pod Wyrwigroszem. Częściowy dochód z biletów (które w cenie 70 i 85 złotych można nabyć na platformach: bilety24.pl, eventim.pl i biletyna.pl oraz zamówić przez e-mail:bilety@polskiinstytutsztuki.pl) zostanie przeznaczony na rzecz Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.

Działające w ramach ogólnopolskiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci – Wielkopolski Oddział Regionalny to organizacja, której priorytetowym celem statutowym jest troska o jakość warunków życia dziecka, jego wszechstronny rozwój, zdrowie, bezpieczeństwo, podmiotowość i zapobieganie ich marginalizacji. Staramy się zapewnić dzieciom z rodzin biednych wypoczynek zimowy i letni. Prowadzimy własną placówkę oświatową w formie szkolnego schroniska młodzieżowego w której organizujemy pobyty młodzieży szkolnej, również niepełnosprawnej z całej Polski. Pomagamy w finansowaniu posiłków w szkołach – wyjaśnia Jan Waligóra, prezes Zarządu Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Wielkopolski Oddział Regionalny.

Ze smutkiem zauważamy, że sytuacja wielu rodzin i dzieci w dalszym ciągu wymaga wsparcia takich organizacji jak nasza. Liczne rodziny cierpią ubóstwo i doświadczają złożonych problemów bezrobocia. Nieustająco ważna jest troska o sieroty, szczególnie społeczne, dożywianie, letni wypoczynek, szanse równego startu szkolnego, ciepłą odzież, edukację rodziców – dodaje Jan Waligóra z wielkopolskiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania zaproszenia na sobotni występ Kabaretu Pod Wyrwigroszem.
Aby zdobyć wejściówkę należy przesłać swoje imię i nazwisko na naszą skrzynkę e-mailową: konkurs@lazarz.pl dziś, tj. do środy, 30 listopada do godz. 22:00.
Wśród nadesłanych zgłoszeń rozlosujemy 4 podwójne zaproszenia na występ Kabaretu Pod Wyrwigroszem, który odbędzie się w sobotę, 3 grudnia o godz. 17:00 w Centrum Kongresowo- Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego przy ul. Przybyszewskiego 37.
Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Aktualizacja 01.12.2016 godz. 10:45: Rozstrzygnięcie konkursu. Otrzymaliśmy sporo zgłoszeń, jednak do rozdania mieliśmy tylko cztery zaproszenia. "Sierotka marysia" w przeprowadzonym losowaniu przyniosła szczęście następującym osobom:
• Iwona Szymkowiak
• Agnieszka Kasierska
• Sandra Bugaj
• Andrzej Usarkiewicz
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatowi gratulujemy. Zwycięzcy konkursu otrzymali powiadomienie e-mailem zwrotnym o sposobie odebrania nagrody. Już wkrótce kolejne konkursy. Zapraszamy do śledzenia portalu lazarz.pl.


Fot: mat.org.

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

lip

do 31-07-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

07

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

14

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

15

sie

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert z cyklu "Poznańskie Muzykalia" - z utworami Elvisa Presleya

21

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: