Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wyremontują chodniki w okolicach Mostu Dworcowego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wyremontują chodniki w okolicach Mostu Dworcowego
29-11-2016 00:25   Janusz Ludwiczak
Rozpoczyna się remont chodników na ulicy Składowej. Nie pojawi się tam tradycyjny "pozbruk", a płyty "Plaza Nova" zgodnie z założeniami katalogu nawierzchni chodników.

Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich w środę rozpocznie się remont chodnika na ul. Składowej, od ulicy Towarowej do Mostu Dworcowego.

Nowy chodnik wykonany będzie z płytek Plaza Nova zgodnie z założeniami Katalogu nawierzchni chodników etap I - Stare Miasto Centrum - obszar III Ring Stubena.

Roboty potrwają do połowy grudnia i będą kosztować blisko 90 tysięcy złotych.


Komentarze (3)

30-11-2016 01:58:40
xxx
Zobaczymy jak bedzie po remoncie.Płyty Plaza Nova wzamian pozbruku, to świetnie.Zapewne nie jedni , n i e wiedzą ,że jest tzw, K a t a l o g nawierzchni chodników.Zapewne wie Zarząd Dróg Miejskich.A może n a l e ż a ł o b y zapytać wykonawcę ulicy Ł u k a s z e w i c z a jak nazywają zbudowane drewniane ogrodzenia drzew. D z i s i a j pojawiły się p a l i k i . Okropność. Zniknął kosz na śmieci. Samochody stoja wdłuż jezdni.Przechodząc z ulicy Karwowskiego na pasach już na ul. Lukaszewicza n-pko Zabki , nalezy wejść do połowy jedni ( zasłaniają stojące samochody ) , aby upewnić się ,że nie nadjeżdza samochod.O w y p a d e k nie trudno. Brawo radni i ZDM za bezsensowny pomysł , zrobienie z ulicy wioski i wydanie dużych pieniędzy.Zapraszam na skrzyżowanie Karwowskiego i Łukaszewicza, a potem spacer w stronę Biedronki. Brakuje tylko kłódek , a można je przyczepić do stojących ławek.
29-11-2016 20:26:19
mieszkaniec
Tak, takich widoków jak przejeżdżający na czerwonym kierowca, słuchający muzyki nie uświadczysz.
29-11-2016 09:02:14
Andrzej
No, wreszcie zaczynają się brać za poważne problemy, a nie ciągle te ścieżki i ścieżki. Jest milion ważniejszych spraw od rowero-autostrad, swoją drogą niedawno na głogowska/hetmańska minął mnie rowerzysta przejeżdżający na czerwonym (!) świetle w dodatku ze słuchawkami w uszach!!! Później oburzenie, że rowerzystę ktoś potrącił.... Sam czasem korzystam z roweru do przejazdu strikte po mieście, ale to co się widzi jak niektórzy jeżdżą to szok...
Aktualności
Niezapominajka
17

sty

11:00
Cmentarz żydowski ul. Głogowska 26a
Wspólna modlitwa chrześcijan i Żydów przy grobie rabina Akivy Egera - XXV Ogólnopolski Dzień Judaizmu

11:30
Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych ul. Głogowska 26 (MTP - paw. 103)
Otwarcie Izby Pamięci rabina Akivy Egera - XXV Ogólnopolski Dzień Judaizmu

18

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Centralne nabożeństwo ekumeniczne z okazji Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan

19

sty

18:30
Łazarz
35. sesja (zwyczajna-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: