Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zagrają "dla ratowania życia i zdrowia dzieci dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zagrają "dla ratowania życia i zdrowia dzieci dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom"
27-11-2016 01:04   Janusz Ludwiczak
W piątek zainaugurował działalność łazarski sztab 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który już po raz jedenasty działać będzie w Klubie Osiedlowym "Krąg".

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 25, tym razem 15 stycznia 2017 roku, nie jak do tej pory w drugą, a trzecią niedzielę nowego roku. Hasłem jubileuszowego finału będzie: "Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom".

25 lat grania Orkiestry to poważna część historii Polski. Przez ten okres pomogliśmy praktycznie każdemu szpitalowi w naszym kraju. To, że Orkiestra działa i to z tak dużą skutecznością, to oczywiście zasługa wszystkich darczyńców, to efekt każdego grosza wrzuconego do puszki. Nie boję się użyć stwierdzenia, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wspólne dobro wszystkich Polaków także tych mieszkających za granicą, bo przecież wiele sztabów gra także na obczyźnie – mówi Jerzy Owsiak, prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

W piątek w Klubie Osiedlowym "Krąg" rozpoczął działalność łazarski sztab WOŚP, który rozpoczyna przyjmowanie zgłoszeń dla kandydatów na wolontariuszy. Więcej informacji pod adresem e-mail: wosplazarz@gmail.com oraz telefonicznie pod numerem: 61 647 42 88.

Podczas poprzedniego, 24. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w sztabie Klubu "Krąg" zebrano rekordową kwotę – 110 427,07 zł.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

lip

do 31-07-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

07

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

14

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

15

sie

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert z cyklu "Poznańskie Muzykalia" - z utworami Elvisa Presleya

21

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: