Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Budują cieplik - kolejne utrudnienia na Lodowej, a także na Potockiej i Stablewskiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Budują cieplik - kolejne utrudnienia na Lodowej, a także na Potockiej i Stablewskiego
25-11-2016 01:11   Janusz Ludwiczak
W związku z kontynuacją budowy sieci cieplnej kierowców czekają utrudnienia w ruchu na ulicy Lodowej, a także Potockiej i Stablewskiego.

Jak informuje Miejski Inżynier Ruchu kontynuowane są prace w związku z budową sieci cieplnej na ulicy Lodowej.

Prace związane z budową cieplika prowadzone są również na ul. Potockiej (planowane zakończenie robót do 9 grudnia) oraz na ul. Stablewskiego (planowo do 16 grudnia). Ponadto od 5 do 23 grudnia cieplik podłączany będzie na ul. Załęże.

Prace obejmować będą miejscowe zajęcia jezdni i chodnika, ograniczenia prędkości maksymalnej do 30 km/h, zakazy wyprzedzania i ograniczenia parkowania. Ruch pojazdów w rejonie utrudnień sterowany będzie ręcznie, a piesi mogą być kierowani na drugą stronę ulicy. Prace nie spowodują utrudnień w komunikacji zbiorowej – informuje Zarząd Dróg Miejskich.

Dodajmy, że ulicą Lodową, Potockiej, Stablewskiego ani Załęże nie kursuje żaden miejski autobus, ani tym bardziej tramwaj.


Komentarze (2)

25-01-2017 05:29:26
cm
"Ponadto od 5 do 23 grudnia cieplik podłączany będzie na ul. Załęże." Ciekawe… Mamy 25.01 a całe Załęże nadal rozkopane :/ A Panowie pracują sobie po 4-5 godzin dziennie. Śmiech na sali. Nic tylko pogratulować utrudniania życia mieszkańcom.
25-11-2016 13:49:09
obserwator
N a j p i e r w chciałabym wiedziec ,kto jest wykonawca i nadzoruje b u d o w ę sieci cieplnej. Przecież te ulice to wieczne wykopaliska. To jedno.Po drugie , p r z e c h o d z ą c zauważyłam ,że z w ę ż a j ą się chodniki i jezdnia. Niech wyjaśni ZDM , czy n a p e w n o jest to miejscowe i chwilowe z a j ę c i e jezdni i chodnika. A może jeszcze zostana postawione ł a w k i . K o s z e na małe papierki. P r z y k ł a d. Ulica Ł u k a s z e w i c z a . N-pko skiep spożywczy Maciuś i Apteka. Kilka kroków dalej niebieska budka, sklepik z warzywami , a wokól brud ciągnący się do Biedronki. Gdy będzie cieplej można pospać, wypić piwko . Z a p a r k o w a ć będzie trudniej. Jezdnia wąska i mijanka utrudniona.
Aktualności
Niezapominajka
16

paź

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VIII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

17

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczysta inauguracja sezonu kulturalno-oświatowego 2019/2020 na Łazarzu

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Sławomir Dróżdż "dlaczego" - wernisaż

19:30
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: włoskie sonaty triowe i solowe - koncert

18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: