Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przegląd Amatorskich Zespołów Artystycznych "Krąg 2009" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przegląd Amatorskich Zespołów Artystycznych "Krąg 2009"
02-06-2009 01:41   redakcja, Janusz Heller
Jedna z najstarszych imprez w ramach Dni Łazarza odbyła się w poniedziałek w Klubie Osiedlowym "Krąg". Od lata w ramach Przeglądu Amatorskich Zespołów Artystycznych prezentują się zespoły muzyczne, taneczne i teatralne z całego Poznania, a przekrój wiekowy uczestników jest od przedszkolaków do... 90 latków.

Przegląd Amatorskich Zespołów Artystycznych "Krąg 2009" jest jedną z najstarszych imprez towarzyszących Dniom Łazarza. Od lat prezentują się na nim zespoły taneczne, teatralne, muzyczne z całego Poznania. Przekrój wiekowy występujących osób jest największy z możliwych od przedszkolaków do... 90-latków!

Podczas tegorocznego przeglądu wystąpiły zespoły artystyczne działające tylko na Łazarzu. Podziwialiśmy dzieci z Przedszkola nr 44 w wiązance tańców popularnych oraz "młodzież" ze Szkoły Podstawowej nr 26 w przedstawieniu "Kopciuszek po nowemu". Gospodarzy zaprezentował Zespół Artystyczny Seniorów "Łazarski Krąg", Zespół Artystyczny "Bolero" oraz Kabaret Seniorów "Wiosenne Krokusiki".


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: