Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przegląd Amatorskich Zespołów Artystycznych "Krąg 2009" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przegląd Amatorskich Zespołów Artystycznych "Krąg 2009"
02-06-2009 01:41   redakcja, Janusz Heller
Jedna z najstarszych imprez w ramach Dni Łazarza odbyła się w poniedziałek w Klubie Osiedlowym "Krąg". Od lata w ramach Przeglądu Amatorskich Zespołów Artystycznych prezentują się zespoły muzyczne, taneczne i teatralne z całego Poznania, a przekrój wiekowy uczestników jest od przedszkolaków do... 90 latków.

Przegląd Amatorskich Zespołów Artystycznych "Krąg 2009" jest jedną z najstarszych imprez towarzyszących Dniom Łazarza. Od lat prezentują się na nim zespoły taneczne, teatralne, muzyczne z całego Poznania. Przekrój wiekowy występujących osób jest największy z możliwych od przedszkolaków do... 90-latków!

Podczas tegorocznego przeglądu wystąpiły zespoły artystyczne działające tylko na Łazarzu. Podziwialiśmy dzieci z Przedszkola nr 44 w wiązance tańców popularnych oraz "młodzież" ze Szkoły Podstawowej nr 26 w przedstawieniu "Kopciuszek po nowemu". Gospodarzy zaprezentował Zespół Artystyczny Seniorów "Łazarski Krąg", Zespół Artystyczny "Bolero" oraz Kabaret Seniorów "Wiosenne Krokusiki".


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
20

lis

do 23-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi branży kamieniarskiej "Stone"
Targi branży szklarskiej "Glass"

22

lis

17:30
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
"Jesienne warsztaty plastyczne z okazji Dnia Kredki" - dla dzieci szkolnych

27

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

28

lis

17:00
XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II Gimnazjum nr 51 ul. Potockiej 38
Konsultacje społeczne ws. przebudowy ulicy Kolejowej
► więcej szczegółów

29

lis

do 01-12-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: