Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Orkiestra Reprezentacyjna Miasta Poznania wystąpiła w Muszli Parku Wilsona {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Orkiestra Reprezentacyjna Miasta Poznania wystąpiła w Muszli Parku Wilsona {WIDEO}
02-06-2009 01:18   Janusz Ludwiczak
Orkiestra Reprezentacyjna Miasta Poznania przy MPK oraz Dziecięcy Zespół Folklorystyczny "Cepelia - Poznań" i Zespół "Agat" wystąpiły w Muszli Koncertowej Parku Wilsona podczas niedzielnego Koncertu Jubileuszowego z okazji XX Dni Łazarza.

Deszczowa pogoda nie przeszkodziła, aby mieszkańcy Łazarza i Poznania wysłuchali Koncertu Jubileuszowego, który odbył się w niedzielne popołudnie w Muszli Koncertowej Parku Wilsona w ramach 20. jubileuszowych Dni Łazarza.

Zgromadzona w Parku Wilsona publiczność wysłuchała koncertu Orkiestry Reprezentacyjnej Miasta Poznania przy MPK, która działa już od 54 lat i jest to jej kolejny koncert na Łazarzu. Orkiestra ta doskonale jest znana mieszkańcom Łazarza, gdyż występuje zawsze w listopadzie podczas mszy świętej w intencji pracowników MPK z okazji dnia Świętej Katarzyny - patronki kolejarzy i tramwajarzy. Orkiestra Reprezentacyjna Miasta Poznania występuje także podczas odpustu w parafii Matki Boskiej Bolesnej od kilku lat, zawsze 15 września.

Podczas Koncertu Jubileuszowego wystąpiły także zespoły artystyczne z Młodzieżowego Domu Kultury nr 3, który obchodził w zeszłą sobotę 35-lecie istnienia. Na scenie zaprezentował się zespół taneczny "Agat" oraz Dziecięcy Zespół Folklorystyczny "Cepelia-Poznań", który w styczniu świętował 20-lecie.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
19

lis

II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Booktalking

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty dla dzieci z Panem Pianką w ramach projektu "W Łazarskim Kręgu"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Słowiański wieczór z aromatem dzikich ziół i pokazem rzemiosł

20

lis

do 23-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi branży kamieniarskiej "Stone"
Targi branży szklarskiej "Glass"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty kulinarne dla Aktywnych 60+- zdrowy posiłek- jesienne menu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: