Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Trzy osoby, w tym dwójka dzieci zostały ranne w zderzeniu auta z tramwajem na Hetmańskiej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Trzy osoby, w tym dwójka dzieci zostały ranne w zderzeniu auta z tramwajem na Hetmańskiej
14-11-2016 00:09   Janusz Ludwiczak
Na skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej i Reymonta doszło do poważnego wypadku. Samochód osobowy zderzył się z tramwajem. W wyniku wypadku ranne zostały trzy osoby, w tym dwójka dzieci.

Do zdarzenia doszło w niedzielę kilka minut po godz. 17. Na skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej i Reymonta samochód osobowy zderzył się z tramwajem linii nr 7.

W wypadku poszkodowane zostały osoby, w tym dwójka dzieci. Wszyscy zostali hospitalizowani. Na miejsce oprócz karetki przybyła również straż pożarna, policja i służby Nadzoru Ruchu MPK.

Przez dwie godziny wstrzymany został ruch tramwajowy na tej trasie. "Jedynka" i "siódemka" jeździły objazdem przez Głogowską, Roosevelta i Grunwaldzką.

Okoliczności wypadku wyjaśnia policja.


Fot: Adam
Zdjęcia przesłane przez naszego Internautę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (2)

14-11-2016 14:54:09
uważna
Juz pisałam jak i również czytałam. C o r a z więcej wypadków na Sw. Lazarzu. Taki ruch drogowy ( oznaczenia , parkowania ) było dobre d a w n o , d a w n o temu. Co robią słuzby drogowe , śpia czy czekają aż sie nieszczęścia posypią. Czy tak trudno odpowiednim służbom zrobic badania dotyczące n a t ę ż e n i a ruchu .Np ul. Kolejowa , szybkość 4o km. Niektóre samochody mknął co najmniej 7o km)godz. Przejścia dla p i e s z y c h ( na drugą strone ulicy ) nie ma.Jest Kl. Potockiej , prawie niewidoczne .Następne przy Caliera.P o l i c j i brak . Tłumaczenie mimo monitów , przeciez jest znak ograniczający prędkość.I tak wkoło Macieju.Najważniejsze ,że u l i c a na wysokości nieruchomości Kolejowa 30) 31 ( blok dalej ) ma zamontowany k o s z na ś m i e c i ..Wydatek zbędny, ulica się przebudowuje, a może nie.
14-11-2016 07:37:56
Negatyw
Trzeba zmienić organizację ruchu w tym miejscu. Proste!!!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: