Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Mruczki będą roztaczać swoje wdzięki w Arenie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Mruczki będą roztaczać swoje wdzięki w Arenie
11-11-2016 18:53   Janusz Ludwiczak
Koty perskie, syjamskie, egzotyczne, orientalne, długowłose, krótkowłose z Czech, Ukrainy, Holandii, Danii, Finlandii, Szwecji, Litwy, a także z Polski będzie można zobaczyć podczas 65. Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych, która odbędzie się w sobotę i niedzielę w Arenie.

Na wystawie zobaczymy blisko pół tysiąca mruczków, które przyjadą do Areny niemalże z całej Europy. Podczas dwudniowej imprezy wybrane zostaną najpiękniejsze futrzaki w kilku kategoriach, m.in. koty domowe, mioty i weterani.

Wystawie będzie towarzyszyć kiermasz artykułów dla kota i psa i pokazy fretek, świnek morskich, jeży pigmejskich i innych gryzoni. Będzie również kącik dla najmłodszych. Ponadto w Arenie pojawią się organizacje wspierające zwierzęta bezdomne, które będą promować pomoc dla wszystkich zwierząt, w tym także kotów domowych, potocznie zwanych "dachowcami".

Najpiękniejsze koty będzie można podziwiać w Arenie w sobotę w godz. od 10:00 do 17:00, w niedzielę od 9:00 do 16:00. Bilety normalne kosztują 10 zł, ulgowe 5 zł. Portal lazarz.pl jest patronem medialnym Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych.


Na zdjęciach ubiegłoroczna Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych
Fot: Janusz Ludwiczak/archiwum lazarz.pl

ZOBACZ TAKŻE: Psi zawrót głowy na Targach

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

cze

16:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Z Przyrodą Za Pan Brat"- miedzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze.Mile widziane ekipy złozone z dzieci i rodziców lub dziadków. Obowiązują zapisy mailowe:(wysockiwoj@gmail.com). Liczba „rodzinnych z

16

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Portugalia" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
- zapisy w sekretariacie Klubu Krąg lub mailowe: zapisy

18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci Wujka Ogórka w Ogrodzie Łazarz
- obowiązują zapisy mailowe: zapisy.klubkrag@gmail.com. Wstęp wolny pod warunkiem zachowania przez uczestników zasad przewidzianych w obowiązując

19

cze

do 20-06-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Moto Fest

Park Wilsona
Łazarskie śniadania przy wspólnym stole

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: