Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Z Placu Kolegiackiego na Głogowską – Straż Miejska przeniosła się do nowej siedziby - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Z Placu Kolegiackiego na Głogowską – Straż Miejska przeniosła się do nowej siedziby
04-11-2016 00:47   redakcja, Urząd Miasta Poznania
Komendant Straży Miejskiej i niektóre referaty municypalnych przeniosły się już do nowej siedziby, która znajdować będzie się przy ul. Głogowskiej 26, tuż obok Targów.

Pięć kondygnacji i 1350 metrów kwadratowych powierzchni – tyle do dyspozycji będzie mieć Straż Miejska w nowej siedzibie przy ul. Głogowskiej 26. Zakończył się już remont budynku, obecnie przenoszą się do niego municypalni. W nowej siedzibie pracują już komendanci Straży Miejskiej, a także referaty administracyjno - techniczny, kancelaria oraz referat koordynacji służb. Za kilka dni w nowe miejsce przeniosą się dyżurni - w ich siedzibie trwa właśnie montaż stanowisk komputerowych - a po nich kolejne jednostki straży miejskiej.

Chodzi nie tylko o większą powierzchnię. Ważne jest przede wszystkim to, że siedziba główna straży będzie w jednym miejscu. To bardzo wygodne dla mieszkańców, którzy chcąc cokolwiek załatwić w siedzibie głównej, a nie w swoim dzielnicowym referacie, musieli krążyć między poszczególnymi siedzibami. Teraz wszystko będą mogli zrobić w jednym budynku – podkreśla Przemysław Piwecki, rzecznik prasowy Straży Miejskiej Miasta Poznania.

W związku z przeprowadzką zmienią się adres i telefony Straży Miejskiej. Obecny adres to ul. Głogowska 26.
Sekretariat komendanta - II p. pok. 208, Tel: 61 878 55 87; sekretariat_sm@um.poznan.pl.
Komendant przyjmuje w sprawie skarg i wniosków w poniedziałki od 11:00 do 15:30, a w pozostałe dni wyznaczeni pracownicy.

Na razie nie zmieni się adres oraz kontakt z dyżurnymi - pl. Kolegiacki 17, tel. 986, poczta elektroniczna: sm@um.poznan.pl.

Referat Grunwald Straży Miejskiej jeszcze przez kilkanaście dni będzie mieścić się na Jeżycach, przy ul. Janickiego 20 - tel. 61 663 19 17 do godz. 14:00.


Komentarze (1)

04-11-2016 11:39:05
zadowolona
Zyczę owocnej pracy. Bliżej mieszkańców.Godnych warunkow do jej wykonywania , co powinno nastąpić od dawna.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lis

do 23-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznański Jarmark Świąteczny - Betlejem Poznańskie

29

lis

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Piosenki Leonarda Cohena - koncert Kwartetu Proforma
- bezpłatne wejściówki na spektakl można rezerwować mailowo (zapisy.klubkrag@gmail.com) lub odebrać w sekretariacie Klubu Krąg

02

gru

do 04-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Możliwe niemożliwe" - wernisaż wystawy fotograficznej podopiecznych Dziennego Ośrodka Adaptacyjnego nr 1 w Poznaniu dla osób dorosłych

03

gru

do 18-12-2022
Rynek Łazarski
Betlejem Poznańskie - jarmark świąteczny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: