Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Małeckiego przewróciło się drzewo. Dwa auta zostały uszkodzone - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Małeckiego przewróciło się drzewo. Dwa auta zostały uszkodzone
31-10-2016 00:34   Janusz Ludwiczak
W niedzielę popołudniu na ul. Małeckiego przewróciło się drzewo. Na szczęście nikomu nic się nie stało, jednak dwa samochody zostały uszkodzone.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 16, na ul. Małeckiego, niedaleko Strusia. Na miejsce przybyła straż pożarny. Na szczęście nikomu nic się nie stało, jednak drzewo zwaliło się na zaparkowane samochody. Dwa auta zostały uszkodzone.


Fot: Anna Wiśniewska
Zdjęcia przesłane przez naszego Internautę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: Powaliło drzewa w Parku Kasprowicza

ZOBACZ TAKŻE: Drzewo spadło na samochody. Interweniowali strażacy

ZOBACZ TAKŻE: Powaliło drzewa na Potworowskiego - zniszczone samochody, ulica nieprzejezdna

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (6)

09-11-2016 15:59:22
eka z małeki
-prawie byłem świadkiem upadku drzewa(1 min),straż była po 15 min.teraz to leży i korniki śrutują długo to potrwa zanim zniknie.Odpowiednie służby pewnie szukają właściciela,myślę że gdybym chciał to zabrać na opał to szybko by mnie znaleziono i przykładnie ukarano za kradziejstwo.Tyle dni o tym wiadomo i co???w czynie społecznym mamy je usunąć???-minęły te czasy!!!.Mówi się o nowych nasadzeniach a zwalonymi nie ma się kto zająć a może nie wiadomo gdzie leży może mam podesłać mapkę informuję na wszelki wypadek że są są zawalone dwie strony ulicy i mam nadzieję że ktoś się tym zajmie---- od 30.X.WSTYD!!!!!z poważaniem eka...
02-11-2016 08:30:52
poznanianka
I jeszcze jedno szanowna pani r a d n a .Osiedle Hetmańska Bloki wieżowce , 58 A ,62, 54 Głogowska 129, Dmowskiego 62.Dużo zieleni , plac zabaw . S a m o c h o d y daleko stoją od bloków ( o k i e n mieszkańców ) .P a r k i n g na ul. Dmowskiego strzeżony ma w o l n e miejsca .Trzeba płacić.Mies. 145 zł , a za samochód d o s t a w c z y 215 zł .Dalej piękna i wyciszona ul. Górki.Do w y n a j ę c i a miejsca postojowe.I t a k nie jedno by się znalazło.T a k ż e nie godzimy się na likwidacje zieleni, szczególnie tej , która jest!!!!!! Stare drzewa , trzeba zamienic nowymi nasadzeniami.Mądrze , a nie za b i u r k a p l a n o w a ć.K o l e j o w a jest zapchana samochodami przez blok Vechty i tymi którzy się ogrodzili ( maja ławki , plac zabaw ) , ale nie chcą n a w e t swoich samochodów pod o k n e m ( np. Kolejowa 3o)31 ).Kup samochód i miejsce postojowe , to dobre hasło.T e r a z czekam aż radni przeczytają.
02-11-2016 08:10:27
poznanianka
I tu zagadka jest rozwiązana .Ludzie piszą , interesuja sie nasadzieniami drzew.Proszą o z i e l o n y Łazarz.A tu albo wyrywaja , albo sadzą , a potem nikt o młode drzewo nie d b a . U s y c h a .Do tego raz kopie telekomunikacja , potem Agvanet , teraz wszyscy ciepliki i jeszcze nie wiadomo kto.N i e c h w końcu r a d n i ustalą co powinno robić i o co dbać Zarząd Zieleni,Zarząd Dróg itd.A teraz do pani r a d n e j , o której wspomina poprzedniczka.P r o s z ę iśc na spacer ul.D m o w s k i e g o .Wejście na Ogródki Działk.im.Kopczyńskiego.Przy c h o d n i k u kopie się pas na z i e l e ń. Może warto pomyśleć o miejscach do p a r k o w a n i a .Wzdłuż Ogródkow Dział.Może pas zieleni jest zbędny , a konieczne miejsca postojowe , o których wszyscy krzyczą,że ich brak na Łazarzu.No chyba ,że wszyscy chcą postawić samochów przy swojej bramie do budynku.
31-10-2016 18:13:00
Maciej126p
Tydzień temu przycinali wszystkie drzewa na Maleckiego
31-10-2016 17:05:51
Olga
To jest to , o czym pisałam przy okazji nowych nasadzeń! jestem za , ale trzeba usunąć stary drzewostan, bo zagraża bezpieczeństwu. Jeszcze jakieś krzaczki , tylko , gdzie ci gospodarze domów , którzy będą je oczyszczać z liści a przede wszystkim śmieci . Z okna widzę stare uschnięte drzewa, latem reaktywowane i uschły szybciej niż wskazuje na to pora roku. Czekam aż p. Radna zauważy pod swoimi oknami suche drzewa ( pod nr 29- łŁukaszewicza )Wystarczy dobra wichura i obudzą się niektórzy z ręką w n*****u. Dlaczego Polak musi być zawsze mądry po szkodzie???
31-10-2016 09:21:39
Lisek
A rowerzysta jak zwykle ma w d***e przepisy ....
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

lip

do 31-07-2021
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
w godz. 20:00-2:00 (kasa do 1:30)

01

sie

16:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Poznańskie Muzykalia - Ewa Demarczyk
- koncert

07

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

14

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

15

sie

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert z cyklu "Poznańskie Muzykalia" - z utworami Elvisa Presleya

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: