Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Podrożały bilety do Palmiarni - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Podrożały bilety do Palmiarni
29-10-2016 11:50   Janusz Ludwiczak
O 2 złote więcej zapłacimy do wejście do Palmiarni.

Do tej pory normalne bilety wstępu kosztowały 7 złotych, a ulgowe 5 zł. Zmianie ulega cennik. Bilety będą o 2 złote droższe - normalne będą kosztować 9 złotych, a ulgowe 7 zł.

Palmiarnia Poznańska ulega przebudowie i modernizacjom. W minionym roku powstały ekspozycje m.in. żółwi matamata, roślin owadożernych czy mrówek grzybiarek. Udostępniamy zwiedzającym nowe formy zwiedzania obiektu oraz na bieżąco tworzymy i poszerzamy ofertę edukacyjną i wachlarz imprez tematycznych – wyjaśnia Palmiarnia na swojej stronie internetowej.

Ostatnia podwyżka biletów miała miejsce w kwietniu 2011 r. (wtedy bilet normalny kosztował 5,50 zł, ulgowy 4 zł). Dodajmy, że wciąż dla dzieci do 3. roku życia wstęp będzie bezpłatny. Nie będzie również opłat za robienie zdjęć i filmowanie, jak miało to miejsce jeszcze pięć lat temu.


Komentarze (3)

30-10-2016 00:20:20
JS
W weekendy i tak tłok niemiłosierny, więc nie sądzę, żeby "sporo stracili". Utrzymanie palmiarni sporo kosztuje. Niestety.
29-10-2016 22:29:09
Mikołaj
Moim zdaniem przy cenie 3zł za ulgowy i 5 za normalny mieliby dużo więcej zwiedzających. Podwyższając ceny poro stracą.
29-10-2016 18:28:06
jacek
wejście tam powinno być za darmo albo ewentualnie "co łaska"
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

cze

16:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Z Przyrodą Za Pan Brat"- miedzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze.Mile widziane ekipy złozone z dzieci i rodziców lub dziadków. Obowiązują zapisy mailowe:(wysockiwoj@gmail.com). Liczba „rodzinnych z

16

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Portugalia" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
- zapisy w sekretariacie Klubu Krąg lub mailowe: zapisy

18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci Wujka Ogórka w Ogrodzie Łazarz
- obowiązują zapisy mailowe: zapisy.klubkrag@gmail.com. Wstęp wolny pod warunkiem zachowania przez uczestników zasad przewidzianych w obowiązując

19

cze

do 20-06-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Moto Fest

Park Wilsona
Łazarskie śniadania przy wspólnym stole

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: