Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Awaria wodociągowa na skrzyżowaniu Lodowej i Stablewskiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Awaria wodociągowa na skrzyżowaniu Lodowej i Stablewskiego
26-10-2016 19:01   Janusz Ludwiczak
Późnym popołudniem ekipy pracujące przy budowie sieci ciepłowniczej natrafiły na wodociąg. Mieszkańcy ul. Lodowej i Stablewskiego nie mają wody w kranach. Aquanet podstawił beczkowóz.

Do awarii doszło ok.godz.17:30. Ekipy prowadzący prace przy budowie sieci cieplnej natrafiły na wodociąg na skrzyżowaniu ulic Stablewskiego i Lodowej.

Uszkodzona została rura wodociągowa o średnicy 150 mm. Na miejsce został podstawiony beczkowóz. Przywrócenie wody planowane jest w godzinach nocnych - powiedziała nam Dorota Wisniewska, rzecznik Aquanetu.


Fot: Janusz Ludwiczak

ZOBACZ TAKŻE: Prace wodociągowe na Kolejowej

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (2)

27-10-2016 09:27:47
obserwator
Kto mi wyjasni jak n a z y w a j ą sie te ekipy ciepłownicze.Zapewne to zgoda mieszkanców ,Były piękne chodniki , jezdnia. Teraz ruina.Ta o k o l i c a szczegolnie była zadbana , bo droga w stronę kościoła. N i e wiem tylko dlaczego te ekipy przy budowie sieci c i e p ł o w n i c z e j " ryja "już po zrobieniu chodnikow . Nie kładą przejścia dla pieszych .A wykopy jak w czasie wojny.C i e k a w i mnie jak p r z y w r ó c ą równą powierzchnię.Na ulicy Łukaszewicza też były ekipy .Teraz nawet będzie ( przy okazji ) z w ę ż o n y chodnik i zapewne miejsca dla samochodów. Prace z elewacją ,osuszeniem i tp,. Prace były wykonywane starannie , bez rujnowania wszystkiego Zostały drzewa..Ale t o musi być nieruchomość gdzie mieszkają zapewne d e c y d e n c i . Ale można.
27-10-2016 08:35:27
Ja
Się laaaaało że hej!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: