Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

1. Poznański Bieg Niepodległości na Targach – nawet 10 tysięcy zawodników - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
1. Poznański Bieg Niepodległości na Targach – nawet 10 tysięcy zawodników
25-10-2016 23:41   redakcja, Biuletyn Miejski
Międzynarodowe Targi Poznańskie dotychczas zarezerwowane były jako biuro dla dwóch największych poznańskich biegów - maratony i półmaratonu. Ale Poznański Bieg Niepodległości już im dorównał, bowiem do tej pory zarejestrowanych został blisko 8,5 tys. zawodników, którzy dokonali już opłaty startowej. Wiele wskazuje na to, że do 11 listopada (lub wcześniej) uda się osiągnąć górny limit 10 tys. biegaczy.

Targi nie zostały wybrane przypadkowo na biuro zawodów. Wielu uczestników biegu przyjedzie do Poznania pociągiem lub autobusem. Będą mieli blisko do odebrania pakietów startowych, a z MTP jedynie 450 m do startu na al. Niepodległości (na wysokości Uniwersytetu Ekonomicznego).

Poznański Bieg Niepodległości nabrał też zdecydowanie międzynarodowego charakteru. Wśród zapisanych biegaczy znajdują się reprezentanci 14 krajów, w tym tak odległych jak Australia, Mongolia, czy Portoryko.

Biuro zawodów znajdować będzie się w pawilonie 3a Międzynarodowych Targów Poznańskich i otwarte będzie w środę i czwartek (9 i 10 listopada) od 16:00 do 21:00, oraz w dniu 1. Poznańskiego Biegu Niepodległościowego od godz. 7:00 do 8:30 - ale tylko dla zawodników spoza aglomeracji poznańskiej.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

22

kwi

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

23

kwi

do 25-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Energetyki
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Instalacje" - Międzynarodowe Targi Instalacyjne
"Sawo" - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarn

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: